Samsung vracia úder. V teste odolnosti porazil Apple

1

 

V nedávnom ohýbacom teste sa prekvapivo ukázalo, že Samsung má novú vlajkovú loď, ktorá sa ohne jednoduchšie, ako nový iPhone. Pri pádoch na zem sa však karta obrátila.  

Nedávny test dopadol pre  Samsung katastrofálne. Kvôli svojmu dizajnu svojho nového telefónu so zahnutými bokmi a obrazovkou v teste pri ohýbaní s iPhonom prehral na plnej čiare. Predchádzajúci test, ktorý sme vám nedávno priniesli, si môžete pozrieť na tomto odkaze TU.

Zahnutý displej ako výhoda

Teraz ide o takzvaný droptest, ktorý sa dá považovať za omnoho výpovednejší, než nejaká skúška pri ohýbaní.  Vo videu si pozrite, ako Samsung Galaxy S6 Edge vracia klasickému iPhone 6 svoj úder.

 

Zdroj: youtube.com

Snímky: reprofoto youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
  • Samo

    Myslím, že po tom teste by som nechcel ani jeden :D

Staršie príspevky:
musli muffiny (snímka:deavita.com)
Najlepšia sladkosť, ktorú si doma pripravíte za 15 minút

Leto sa nezadržateľne blíži a každý sa snaží vyzerať čo možno najlepšie. Mnohí sa trápia cvičením vo fitnesscentrách, no my máme...

Zavrieť