Samsung ponúkne Galaxy S6 Edge v novom tele. Od Iron Mana

0

 

Firma Samsung ohlásila vydanie edície telefónov z dielne Iron Mana už budúci mesiac. Samsung tak v spolupráci s Marvelom ponúkne ešte viac, ako doteraz. 

Samsung naďalej ukazuje partnerskú spoluprácu s Marvel Entertainment. Samsung predstavil chystanú novinku a spoluprácu naviazanú na film Avengers Age of Ultron, ktorý bol nedávno v kinách. O filme si môžete prečítať recenziu a hodnotenie v tomto odkaze. Spoločnosť Samsung pripravila aplikáciu, v ktorej sa budete môcť zúčastniť boja.

Aplikácia nesie názov Battle for Avengers Tower. Na všetko vám bude stačiť smartfón a okuliare.

Samsung Galaxy S6 a Gear VR v kufríku Avengers Zdroj: samsung.com

Samsung Galaxy S6 a Gear VR v kufríku Avengers Zdroj: samsung.com

Samsung zverejnil dve videá, na ktorých možno vidieť, čo sa pre nás chystá. V samotnom videu si zahral aj známy futbalista Lionel Messi. Ak už vlastníte Gear VR, aplikáciu si môžete stiahnuť na Oculus VR Store.

Pokračovanie videa vyšlo o pár dní neskôr.

Ak nemáte okuliare, môžete si aspoň upraviť váš telefón na tému Avengers. Návod nájdete na tomto odkaze. Témy sú dostupné len do 31. júla, a to iba pre zariadenia Samsung Galaxy S6 a S6 Edge.

Shin Jong-kyun ukazuje Galaxy S6 s témou Avengers Zdroj: koreajoongangdaily.joins.com

Shin Jong-kyun ukazuje Galaxy S6 s témou Avengers Zdroj: koreajoongangdaily.joins.com

Sám Tony Stark pre vás vyrobí telefón. Presne podľa svojho obleku Iron Mana

Samsung svoju kolaboráciu posunul ešte o čosi ďalej. Zákazníci budú mať možnosť zakúpiť si Samsung Galaxy S6 Edge v prevedení „Iron Man“. Pekne vypracovaný dizajn vo farbách hrdinovho super obleku si obľúbi asi každý Marvelovský fanúšik.

Avengers S6 Edge prichádza Zdroj: twitter.com @samsung

Avengers S6 Edge prichádza Zdroj: twitter.com @samsung

O celom počine informoval Lee Young-hee, výkonný viceprezident mobilnej divízie Samsung Electronics. Partnerstvo bolo odštartované v roku 2014 na predstavení Galaxy Tab S v meste New York. Telefón v tomto prevedení bude čoskoro dostupný v Samsung obchode. K zariadeniu bude možné si dokúpiť aj zladené doplnky.

Na týchto príkladoch je možné vidieť, že Samsung vie, ako podporiť predaj svojich produktov. Lee Young-hee tvrdí, že sa zariadenia predávajú veľmi dobre po celom svete. V najbližšom období predpokladá dokonca rast predajných čísiel, no oficiálne hodnoty portálu KJD prezradiť odmietol. 

 

Zdroj: samsung.com, koreajoongangdaily.joins.com

Snímky: benchmarkreporter.com, koreajoongangdaily.joins.com, twitter.com, samsung.com, tnt.com

SmeAktal- redakcia - kariéra

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Peter Sagan (snímka: facebook.com/PeterSagan)
Sagan vyhral veľké preteky. Rozhodovali sekundy

  V poslednej etape z Los Angeles od Pasadeny v závere triumfoval 25-ročný Slovák na treťom mieste a vyhral tak...

Zavrieť