Samsung odhalil telefón od Iron Mana

0

 

Chuťovka pre fanúšikov Avengers a firmy Samsung. Ohlasovaná verzia Samsung Galaxy S6 Edge v prevedení od Iron Mana je konečne tu. Pozrite si fotky a video. 

Dokonalé spojenie známych značiek bolo predzvesťou príchodu očakávaného smartfónu z limitovanej edície, ktorý je viac než výnimočný. O tomto podarenom spojení sme informovali v tomto článku.

Telefón sa od 27. mája bude predávať len v Južnej Kórei. V júny ho bude nasledovať Čína a Hong Kong. Zatiaľ čo budete čakať na potvrdenie svojich leteniek do Ázie, presvedčte sa, že sa tento výlet naozaj oplatí. Samsung totižto uverejnil video, kde môžete vidieť kompletný obsah exkluzívneho balenia.

Tento telefón sa v slovenských rukách objaví len veľmi sporadicky.

Telefón prichádza v 64 gigabajtovom prevedení. K nemu dostanete aj exkluzívnu bezdrôtovú nabíjačku, vyzerajúcu ako Iron Manov zdroj energie Arc Reaktor. Malé plus zohrá tiež priehľadné silikónové púzdro, ktoré je v cene.

Galéria:

 

Zdroj: samung.com

Snímky: youtube.com, reprofoto youtube.com, marvel.com

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
ŠKODA Superb Combi (snímka: Škoda!
Škoda ukázala Superb Combi. Má rekordný kufor a novú techniku 

  Nový dizajn, takmer 2 000 litrov priestoru a technika od nemcov. Combi Superbu nebude vynikať len priestorom.  Toto bol...

Zavrieť