Sagan sa dnes oženil. Pozrite sa, ako vyzerala nevesta

0

 

Slovenský cyklista Peter Sagan si so svojou dlhoročnou priateľkou Katarínou Smolkovou dnes povedali spoločné áno v rímsko-katolíckom kostole v Dolnom Kubíne.

Peter Sagan dnes dosiahol svoj ďalší triumf. Oženil sa. Obrad Petra s jeho priateľkou Katkou sa konal dnes popoludní, v magický dátum 11.11. Slovenský majster sveta sa na sobáš dostavil na zelenom trabante a nevesta na bielom veteráne. Neopomenul ani tradície pochádzajúce z oblasti Oravy, ako napríklad prepílenie si cesty k neveste.

PEter Sagan svadba

Pred kostolom sa zišlo množstvo Petrových fanúšikov a tiež novinárov. Na svadbe nechýbal manažér Petra Sagana či jeho tímový kolega Michael Kolář. Hostina sa mala konať niekoľko hodín po obrade v hoteli Kempinski v Štrbskom plese, ktorý si Peter zarezervoval celý len pre svadobčanov.

Galéria:

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
Rosie Mercado (Snímka: facebook.com/Rosie Mercado)
Americká modelka v lietadle potrebovala dve sedadlá. Teraz však schudla 100 kíl.

  35-ročná modelka zhodila skoro polovicu svojej váhy po tom, čo sa jej stal ponižujúci incident v lietadle. Nezmestila sa do...

Zavrieť