S Red Bull zažijete cestovateľské dobrodružstvo, na ktoré sa naozaj nezabúda

0

 

Známy Red Bull a jeho unikátna súťaž s názvom Can You Make It. Ak máš odvahu a nebojíš sa výziev, zaži niečo, čím sa môže pochváliť len málokto.

Nemusíš byť ani bádateľ či svetobežník, ani profesionálny športovec, ba dokonca ani milionár, aby si videl veľkú časť sveta. Na všetko ti bude stačiť pár plechoviek Red Bull a tvoji odvážni kamaráti.

Can You Make It? 

Už len názov tejto súťaže napovedá, že ide o výzvu. Naozaj veľkú výzvu. Nič, do čoho sa obuje táto spoločnosť, nie je maličkosť. Stačí, ak vytvoríš tím troch kamarátov, ktorí sú plnoletí a študujú na vysokej škole. Vyberaj tých správnych bláznov, ktorí sa neboja pustiť do výziev, ktoré táto súťaž ponúka.

Obľúbený nápoj ako platidlo

Súťažné tímy budú letecky prepravené na miesto štartu, z ktorého sa musia dostať do cieľa len pomocou jediného platidla. Hádate správne. Pomocou plechoviek Red Bull. Cesta do cieľa však nebude ľahká. Budete sa musieť popasovať s výzvami na checkpointoch a s úlohami zo zoznamu dobrodružstiev, kde doplníte ďalšie plechovky.

Úlohou je nazbierať čo najviac bodov, ktoré budete dostávať aj vďaka svojim fanúšikom na Facebooku. Navyše, aby ste zo svojho dobrodružstva vyťažili čo najviac, budú vám pomáhať odborníci z cestovnej agentúry. Je len na tebe, či svoj Red Bull počas cesty vymeníte za novú kérku, výlet lietadlom, dobrú večeru či napríklad zoskok padákom.

Kreativite sa medze nekladú

Nehľadajú suchárov, a preto postav tím, ktorý dokáže nemožné. Do súťaže sa dostanete ľahko. Stačí, ak natočíte aspoň minútové video, ktoré presvedčí ľudí, aby za vás zahlasovali. Je jedno, akou formou stvárnite svoju prihlášku. Dôležitá je kreativita, nápad a nadšenie. Vybraný môže byť doslova každý.

165 dobrodružstiev

Pozor, táto akcia nie je žiaden nováčik. Spolu s vaším tímom sa v hre ocitne ďalších 164. To je spolu neuveriteľných 495 účastníkov. Víťazný môže byť práve váš tím. Záleží len na vás. Každá krajina má svoje kvóty a pre Slovensko táto kvóta predstavuje 3 tímy. Dosť slušná šanca zažiť nezabudnuteľné. Čo poviete?

Stále neprichádza ten správny zápal? 

Určite poznáte reštauráciu UFO na Bratislavskom Moste SNP. Možno ste sa tam boli najesť alebo ste boli na vyhliadkovej veži. No na lane z vonkajšej strany ste určite neboli zavesení ako tento súťažiaci. Z prvej návštevy Slovenska tak mal určite lepší zážitok ako mnohí obyvatelia za celý život.

V tomto prípade však nehovoríme len o Bratislave. Súťažiaci počas svojej cesty navštívia rôzne európske mestá.

Can You Make It?, prináša aj takéto zážitky. Zdroj: redbullcanyoumakeit.com

Can You Make It? prináša aj takéto zážitky. Zdroj: redbullcanyoumakeit.com

Celkovým víťazom sa stal turecký tím meno Wooz. Za celú súťaž precestovali vyše 2000 kilometrov, navštívili nespočetne veľa miest a nabrali spomienky na celý život. Počas trvania nazbierali 56 tisíc lajkov. Navyše, súťažou ich zážitky neskončili. Stačí, ak si prečítate pravidlá súťaže, kde sa dozviete aj informácie o lákavej výhre.

Pre viac informácií navštívte stránku Red Bull Can You Make It?, kde nájdete množstvo zaujímavostí a videí, ktoré vás určite inšpirujú. Nevyužiť túto jedinečnú šancu sa dá považovať doslova za hriech.

Zdroj: redbullcanyoumakeit.com

Snímky: reprofoto redbullcanyoumakeit.com, redbullcanyoumakeit.com

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
160123212457-strangehotels-inntel-exlarge-169
Žeriav či indiánsky stan. Toto sú najčudnejšie hotely na svete

  Ak ste fanúšikom originality a dobrodružstva, máme pre vás inšpiráciu. V týchto hoteloch zažijete nezabudnuteľné ubytovanie. Cestovateľský portál TripAdvisor...

Zavrieť