Rebríček 10 najobľúbenejších ostrovov. Navštívili ste už niektorý?

0
Showing 1 of 10

 

Nechajte sa inšpirovať. Toto sú ostrovy, ktoré sú považované za najlepšie na svete. Nájdete medzi nimi aj ten, ktorý ste už niekedy navštívili?

Tento rebríček bol vytvorený v rámci celosvetovo udeľovaných ocenení. Travellers’ Choice 2015. Vychutnajte si prvých desať z rebríčka top ostrovov a nechajte sa navnadiť na dovolenkovú atmosféru, nech už idete kamkoľvek.

10. Fernando de Noronha, Brazília

Ako posledný sa do exkluzívneho 10miestneho rebríčka dostal ostrov Fernando de Noronha. Tento ostrov je zaradený do programu svetového kultúrneho dedičstva. Predovšetkým vďaka ekosystému, ktorý je na tomto ostrove obzvlášť chúlostivý.

Toto miesto patrí medzi najlepšie miesta na potápanie. Počet návštevníkov je prísne limitovaný, a tak len dostať sa na toto súostrovie je samo o sebe výhrou.

TIP: Pre prechod na ďalšiu stranu použite tlačidlo NEXT v ľavom hornom rohu.

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Rockin 1000 (Snímka: youtube.com)
Tisíc fanúšikov si naraz zahralo skladbu obľúbenej skupiny. Aby prilákali rockové hviezdy

  Fanúšikovia známej rockovej skupiny Foo Fighters ukázali, že sú naozaj vernými a oddanými muzikantmi. V talianskom meste Cesena sa zhromaždilo až...

Zavrieť