Pripravte sa s nami na premiéru filmu Avengers.

1

 

Finálny trailer je konečne vonku. Na scénu znovu prichádzajú Avengers. Tentokrát s názvom Age of Ultron

V tomto prípade sa dátum premiéry na Slovensku a v USA odlišuje o 17 dlhých dní. Spustiť film naraz v každej krajine je asi veľký problém. Oficiálne prvýkrát budú môcť diváci sledovať tento film v Los Angeles už 13. apríla 2015. My, Slováci, si počkáme až do 30. apríla. Do poradovníka sme sa dostali s krajinami ako Irak, Srbsko či Macedónsko.

30. apríl je super dátum

Pre toho, koho nahnevalo, že film uvidíme až tak neskoro, mám dobrú správu. Od 1. mája sa v USA spúšťa premiéra v 3D, čo znamená, že vaše rozhodnutie vidieť film najprv v 3D, nebude znamenať až taký časový rozdiel. Samozrejme, za predpokladu, že v podobnom čase sa spustí 3D premietanie aj na Slovensku.

Tentokrát to bude niečo nové…

…azda len názvom filmu. Pokus Tonyho Starka, starého známeho milionára a dobromila, o celosvetový mier sa skončil nezdarom, a tak tím Avengers musí čeliť nebezpečiu. Ich protivníkom bude veľký Ultron a jeho prisluhovači. Dej sa neodohrá len v jednom meste, ale na globálnej úrovni. Príkladom je fakt, že sa film začal natáčať v Afrike. Ďalšie lokácie natáčania boli napríklad Južná Kórea, Taliansko či Londýn.

Štúdio Fox požičalo svoje postavy. Pribudla teda postava Quicksilvera, ktorý bol prvý raz vidieť vo filme X-Man: Budúca minulosť z roku 2014. Avšak namiesto Evana Petersa si tentokrát Quicksilvera zahrá Aaron Taylor-Johanson. V boji proti zlu ho doplní jeho sestra Scarlet Witch (Elizabeth Olsen). Oba sú priami potomkovia Magneta zo série X-Man.

Počítajte presne s klasickou Marvelovkou. Veľká sila, efekty, zvláštne schopnosti či sem-tam štipka dobrého humoru. Dobro proti zlu, proste superhrdinovia tak, ako ich máme všetci radi.

Na film už teraz stoja rady fanúšikov

S finálnym trailerom prišla zároveň aj možnosť predobjednať si lístky na premiéru v USA. Takto dlhý, dvojmesačný odstup medzi začiatkom predaja a premiérou, je veľmi nezvyčajný. Tento krok značí neuveriteľný záujem fanúšikov.

Deň po premiére sa budeme snažiť priniesť vám recenziu.

 

Zdroj: marvel.com, youtube.com

Snímky: marvel.com

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
cigánsky diabli supermusic.sk
Rytmus či Kmeťo. Toto sú úspešní Rómovia zo Slovenska

  Práve na dnes pripadá Medzinárodný deň Rómov. Pozrite sa na tých, ktorí dokonale reprezentujú svoj pôvod.  Tento deň vznikol...

Zavrieť