Priatelia sú späť. Kultový seriál sa na obrazovky dostane už vo februári

0

 

Obľúbený seriál Priatelia sa vracia na televízne obrazovky. Stanica NBC ho odvysiela už budúci mesiac, 21. februára.

Nejde však o úplný návrat seriálu. Môžeme sa tešiť na špeciálny dvojhodinový diel, kde uvidíme všetkých šiestich priateľov opäť pokope. Film ale nie je venovaný iba Priateľom, uvidíme v ňom tiež ďalšie americké sitkomy.

Špeciál je totiž natočený na počesť tisícej časti sitkomového riaditeľa Jamesa Burrowsa, ktorý stojí za seriálmi, ako sú nielen Priatelia, ale aj Frasier, Mike a Molly či Teória veľkého tresku. Ich protagonisti sa v dvojhodinovom filme objavia tiež.

Už v minulosti kolovali dohady o tom, že sa Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Ross a Chandler dajú opäť dokopy, no natáčanie vždy jeden z nich odmietol. Teraz sa však môžeme tešiť na nové zábavné situácie, aké dokážu vytvoriť len Priatelia.

Snímky: metro.co.uk

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
mortal
Aké postavy pribudnú do Mortal Kombat X? Prvý Gameplay Trailer je na svete

  Jedna z najlepších bojových hier súčastnosti sa dočká ďalšieho rozšírenia. Pribudnú štyri nové unikátne postavy, ktorých bojové schopnosti si...

Zavrieť