Poriadna porcia letnej zábavy. Takúto šmykľavku chcete mať doma

0

 

Párty, grilovanie, baby, kúpanie a k tomu ešte aj „šmýkačka“? Akoby vyšité z letného katalógu zábavy. Americký Texas má na otázku, ako si najlepšie užiť leto, dokonalú odpoveď. BSR CablePark a jeho Royal Flush Super Slide. Takto nazvali šmykľavku, ktorá slúži ako skokanský mostík priamo do vody. Dali by ste sa prehovoriť? My určite áno. 

Ideálny spôsob, ako si užiť horúci letný deň plný adrenalínu a zábavy s priateľmi. Nové promo video vystihuje presne to, čo nám na Slovensku chýba.

Kvôli návšteve tejto atrakcie by sa aj oplatilo kúpiť letenky. Nemyslíte? Video s dobrou hudbou si nezabudnite vychutnať v najlepšom dostupnom rozlíšení 2160p, teda 4K.

Táto atrakcia je súčasťou komplexu BSR CablePark, nachádzajúcom sa v meste Waco v Texase. Park disponuje jazerom v tvare O, kde je wakeboardová trať s tečúcou riekou nazývanou Lazy River, či šmykľavkou Royal Flush. V parku nájdete ubytovanie, oddychové zóny či možnosti pre kempovanie. Jednoducho ideálne miesto počas letnej zastávky v USA.

Zdroj: youtube.com, bsrcablepark.com

Snímky: reprofoto youtube.com, youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Digitálne umenie na fotkách. Ilúzie, z ktorých často padne sánka

  Tento chlapík zjavne vie, ako pracovať s photoshopom. Aj napriek nereálnosti by sa niektorým fotkám skutočne dalo uveriť. Posúďte...

Zavrieť