Poradíme, ako odletieť na nákupy do Milána za necelých 10 eur

0

 

Špeciálne ponuky a akcie je to, čo vždy priláka mnoho cestujúcich. Našli sme pre vás neodolateľnú ponuku od leteckej spoločnosti Wizz Air.

Teraz však zvýhodníme len ľudí z Východu Slovenska, no nebojte sa, Wizz Air má dobrú ponuku aj pre Západné Slovensko.

Pre špeciálnu ponuku, ktorá je pripravená v spolupráci s Letiskom Košice, kliknite na obrázok alebo na tento odkaz. Ak sa vám páči Miláno, neváhajte a rezervujte svoje letenky za skvelú cenu 9,99 eur. Do Londýna sa z Košíc dokážete dopraviť za cenu 19,99 eur. Mimochodom, vlak z Košíc do Bratislavy je často drahší ako tento let.

Košice (KSC) - Milan Bergamo (‏BGY) Zdroj: wizzair.com

Košice (KSC) – Milan Bergamo (‏BGY) Zdroj: wizzair.com

A teraz ponuka pre ľudí, ktorí by chceli cestovať z brnenského letiska. Tu nájdete taktiež veľmi priaznivé ceny, napríklad do obľúbeného Londýna. Momentálne najlacnejšia letenka je za 21,99 eur. Pre zobrazenie tejto ponuky kliknite na obrázok alebo na odkaz.

Brno (BRQ) - London (LTN) Zdroj: wizzair.com

Brno (BRQ) – London (LTN) Zdroj: wizzair.com

Zdroj: wizzair.com

Snímky: wizzair.com, pinterest.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Avengers-Age-of-Ultron-Film-Releasing-Date-and-Cast1
Noví Avengers berú kiná útokom. Prekonali svojho úspešného predchodcu

  Od každého pokračovania blockbusteru ako Avengers sa očakáva veľa. Zistili sme, či najnovšie pokračovanie série s názvom Age of...

Zavrieť