Peter Sagan sa zbavil smoly. Získal prvé víťazstvo ako majster sveta

0

 

Slovenskému cyklistovi sa to konečne podarilo. Peter Sagan dnes triumfoval na šprintérskej klasike Gent – Wevelgem, ktorú zdolal ako víťaz už po druhýkrát vo svojej kariére. 

Úradujúci majster sveta dnes v Belgicku získal prvé víťazstvo v tomto roku a v dúhovom drese vôbec. Spolu s trojicou pretekárov, Sepom Vanmarckom (Lotto-Jumbo), Vjačeslavom Kuznecovom (Kaťuša) a Fabianom Cancellarom (Trek-Segafredo), sa dostal do úniku 20 kilometrov pred cieľom.

Winner!

Posted by Peter Sagan on 27. marec 2016

Dvanásť kilometrov pred cieľovou čiarou mala štvorica cyklistov náskok až 44 sekúnd. V záverečných metroch Kuznecov začal ako prvý špurtovať a pokúsil sa o víťazstvo. Peter Sagan však vystihol správnu chvíľu a podarilo sa mu prešpurtovať do cieľa ako prvému.

Snímka: facebook.com/Peter Sagan

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
iPhone SE, Snímka: Apple
Apple má najlacnejší iPhone v histórii. A prekonal konkurenciu

  iPhone SE. To je nové meno v starom a elegantnom dizajne, ktorý teraz dostal špičkový hardvér.  Posledná tlačová konferencia...

Zavrieť