Otec roka. Chlapca na vozíku premenil na hrdinu zo Star Wars

0

 

Čo by správny otec nespravil pre svojho syna. Dostal geniálny nápad, ako využiť jeho vozík pre invalidov. Prerobil ho na nepoznanie.

„Vždy v pohybe budúcnosť je“, ako by povedal majster Yoda v jednom zo svojich výrokov. Tento výrok ako keby si k srdcu vzal Jeremyho otec, Ryan Scott Miller. Na portále YouTube zverejnil svoj ďaľší projekt, na ktorom predviedol svoje umenie a hlavne lásku k svojmu synovi.

Ryan sa inšpiroval technikou, ktorú ste mohli videť v známych Star Wars (Hviezdne Vojny). Jeremyho vozík zmenil na takzvaný Snežný spíder, lietajúce vozidlo T-47, ktoré sa preslávilo v službách povstavleckej Aliancie. Na vozidle, ktoré bolo používané aj ako bojový stroj, Ryan nezabudol ani na detaily.

Funkčnosť mechanických manévrovacích klapiek, ktoré zabezpečujú stroju obratnosť, je demonštrovaná aj na videu. V Jeremyho vojenskej verzii nechýba ani blasterová či laserová výzbroj.

Jeremy totižto bez problému dokáže strieľať. Napríklad po neopatrných vodičoch, arogantných ľuďoch v nákupných centrách ale po vozíčkaroch z iného gangu.

Na Ryanovom kanále je možné vidieť, že o svojho syna sa stará naozaj vzorne. Jeremy na vozíku totižto hráva futbal, jazdí v skate parku či už mu otec v minulosti prerobil vozík, na motorku samotného Kapitána Ameriku (Captain America).

Aj napriek svojmu hendikepu má Jeremy zjavne zaujímavý a zábavný život a to všetko len vďaka svojmu starostlivému otcovi.

Zdroj: youtube.com

Snímky: reprofoto youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Yamaha demonštruje svoju silu. Má špeciálneho robota

  Riadiť motorku, zábava! Sedieť na motorke, ktorá dokáže riadiť sama? Alebo sledovať robota, ako dokáže ovládať jeden zo špičkových strojov....

Zavrieť