Nový seriál od Marvelu ponúkne naozaj temný príbeh

0

 

Nie je tomu dávno, čo všetkých prekvapil seriál Daredevil. Internetová stanica Netflix vtedy prišla s niečim iným, temnejším, ako sme od Marvelu zvyknutí. Seriál zožal veľký úspech, a preto nie je divu, že stanica pokračuje v podobnom duchuJej nový počin nesie názov Jessica Jones.

Jessica Jones je súkromný detektív v New Yorkskej štvrti Hell’s Kitchen. Kedysi chcela byť superhrdinka, lenže pokus skončil tragicky. Teraz bojuje s démonmi nielen na uliciach, ale aj vo svojej hlave. Jessica je výbušná a veľmi tvrdá. Ako sama k sebe, tak aj k svojmu okoliu. Vďaka svojim schopnostiam sa stáva tŕňom v oku nejedného vplyvného gangstra v Hell’s Kitchen.

Po Daredevilovi sa jedná o predstavenie ďalšieho hrdinu z Marvelovskej série Defenders. Postupom času by mali pribudnúť ďalšie minisérie, v ktorých sa predstavia aj ostatní hrdinovia.

Snímky: screencrush.com

Zdroj: csfd.cz, youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Peter Mader
Moja Funpage

Peter Mader

Peter sa veľmi rád venuje turistike, fotografovaniu a tvorbe videí.Je filmový a seriálový nadšenec. Jeho záľubou je tiež produkovanie vlastnej hudby. Na portál SMEAKTUAL.sk prispieva fotodokumentáciou svojich výletov či zaujímavosťami zo sveta kinematografie.
Peter Mader
Moja Funpage
Staršie príspevky:
Zabudnite na materiálny svet. Tento chlapík má srdce na správnom mieste

  Veľa z nás niekedy zachránilo nejaké zviera. Sú však aj takí, ktorí robia pravý opak. Tento chlap k nim však...

Zavrieť