Nová limitovaná edícia konzoly PlayStation 4

0

 

Limitovaná edícia. Toto spojenie vždy priláka fanúšikov, záujem a hlavne kupcov. Pozrite si, ako vyzerá nový BatStation4“.

Sony sa chystá podporiť predaj novej hry Batman Arkham Knight vydaním preoblečenej konzoly PlayStation4. Konzola, ktorá sa bude hodiť do každej netopierej jaskyne. Nové, strieborné telo, obsahujúce vyobrazenie Batmana a nápis s názvom hry. metalický strieborný joystick.

Toto všetko si už teraz môžete predobjednať na stránke Sony, napríklad na tomto odkaze. Konzola, ako aj samotná hra Batman Arkham Knight, bude dostupná koncom júna tohto roka.

Limitovaná edícia PS4 Zdroj: playstation.com

Limitovaná edícia PS4 Zdroj: playstation.com

 

Cena tejto limitovanej edície sa vyšplhala na 449,99 dolárov. Za prijateľnejšiu cenu 399,99 amerických dolárov si budete môcť objednať klasickú čiernu verziu + spomínanú hru.

Konzola sa bude predávať bez čierneho podstavcu Zdroj: playstation.com

Konzola sa bude predávať bez čierneho podstavca Zdroj: playstation.com

 

Čo nájdete vo finále série Arkham? Hru, v ktorej po Batmanovi pôjdu záporní hrdinovia Penguin, Two-Face či Harley Quinn. Rozhodli sa zničiť mesto, ktoré Batman chráni a, samozrejme, aj jeho. Táto novinka bude dostupná exkluzívne len na PS4.

Hra bude mať takú istú cenu v oboch verziách. Či si ju len stiahnete alebo zaplatíte za disk, je len vás. Za obe verzie utratíte 59,99 dolárov. Ak si hru už teraz predobjednáte, získate navyše možnosť hrať aj za postavu Harley Quinn. 

Plagát k hre Zdroj: playstation.com

Plagát k hre Zdroj: playstation.com

Trailer na hru si môžete pozrieť v následujúcom videu.

 

 

Zdroj: playstation.com

Snímky: playstation.com, youtube.com

 

 

 

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Fast and Furious 7
Rýchlo a zbesilo 7 rozplače aj chlapa. Prečítajte si, prečo

  Prinášame vám recenziu z premiéry filmu Rýchlo a zbesilo 7  Posledné pokračovanie jednej z najslávnejších sérií prinieslo nadšenie, no tiež...

Zavrieť