Niečo pre fanúšikov Krstného otca. Pozrite si trailer na Legend

0

 

Nevieme si predstaviť nikoho iného, kto by lepšie stvárnil postavy identických dvojičiek Ronalda a Reginalda Krayových, ktorí v rokoch 1950 až 1960 terorizovali Londýn, ako Tom Hardy.

O jeho kvalitách v úlohe zlého chlapca nie sú pochyby, veď kto by zabudol na jeho stvárnenie Banea z The Dark Knight Rises (Návrat Temného rytiera) alebo na postavu Forresta Bonduranta zo snímky Lawless (Zem bez zákona).

Bratia Krayový Zdroj: youtube.com

Bratia Krayoví (snímka: youtube.com)

Film Legend je natočený na motíve skutočných udalostí, ide do kín v septembri tohto roka a o jeho réžiu a scenár sa postaral Brian Helgeland, ktorý režíroval filmy ako A Knight’s Tale (Príbeh o rytierovi), či Payback (Odplata). Rovnako napísal scenáre k trhákom ako napríklad Man on Fire (Muž v ohni) a L. A. Confidential (L. A. – Utajené skutočnosti), za ktorý dostal aj Oscara.

Väčšina záberov bola natočená v centre Londýna. Okrem Hardyho uvidíme vo filme aj mladé tváre Hollywoodu ako Taron Egerton, ktorý exceloval na začiatku roka v snímke Kingsman a Emily Browning, známa z filmu Sucker Punch. Emily si vo filme zahrá Reginaldovú manželku Frances Shae.

Ronnie, Frances a Reggie na svadbe Zdroj: dailymail.co.uk

Ronnie, Frances a Reggie na svadbe Zdroj: dailymail.co.uk

Dej filmu zatiaľ prezradený nebol, ale myslíme, že sa stačí pozrieť trochu do histórie a vieme si ho živo predstaviť. Únosy, podpaľačstvo, vydieranie, ozbrojené lúpeže z pouličných bitkárov až na londýnske celebrity, taký bol život bratov Krayových.

Zdroj: collider.com, youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Peter Mader
Moja Funpage

Peter Mader

Peter sa veľmi rád venuje turistike, fotografovaniu a tvorbe videí.Je filmový a seriálový nadšenec. Jeho záľubou je tiež produkovanie vlastnej hudby. Na portál SMEAKTUAL.sk prispieva fotodokumentáciou svojich výletov či zaujímavosťami zo sveta kinematografie.
Peter Mader
Moja Funpage
Staršie príspevky:
audi-Q8 koncept (snímka:autobild.de)
Nové najluxusnejšie Audi by sa mohlo vyrábať aj v Bratislave 

  Šéf automobilky potvrdil vývoj modelu Q8, ktorý bude súperiť s Range Roverom.  Počas autosalónu v Šanghaji potvrdil Rupert Stadle,...

Zavrieť