Ničením iPhonov si zarába tisíce eur mesačne

0

 

Všetko to začalo, keď tento chlapík zničil iPhone 3GS. Teraz nevynechal najnovšie prírastky ako Apple Watch a Samsung Galaxy S6 Edge.

Ak vám niekedy napadlo, prečo ľudia na videách ničia smartfóny za stovky eur, je to jednoduché. Sledovanosťou a reklamou získavajú od YouTube peniaze. A to mnohonásobne viac, ako je cena jedného telefónu.

Známy YouTube kanál Full Mag na svojich videách ukazuje, ako sa dajú ničiť veci, ktoré väčšina ľudí považuje za svoje milované hračky či každodenných pomocníkov. Nevynecháva najmodernejšie smartfóny, notebooky či drahé smart hodinky. A koľko asi zarába? Napríklad najsledovanejším videom tohto kanála je prestrelenie zlatého iPhonu 5s armádnou ostrelevacou puškou.

A keďže originalita sa cení, aj napriek tomu, že každému bol výsledok jasný, video si pozrelo cez 10 miliónov ľudí. Autor videa tak získal podľa portálu socialblade.com len z tohto videa od YouTube približne 20 tisíc dolárov, za čo si mohol kúpiť 25 ďalších iPhonov.

Ale späť k videám a prečo sú také sledované.

Väčšinou sa to začína popisom a nevinným testom odolnosti či už vo vode, alebo napríklad hádzaním o zem. Každá vec je však na konci zničená veľmi efektným spôsobom. Niekedy je hlboko zmrazená a následne rozbitá kladivom a niekedy zase napríklad prestrelená puškou.

Všetky jeho počiny sú zaznamenané na vysokorýchlostné kamery, čo vždy poteší oko pozorovateľa.

Takto obstáli v teste nepriestrelnosti hodinky Apple Watch

Konkurent Galaxy Gear to schytal tiež.

Takto obstál v teste nový Samsung Galaxy S6 Edge.

Jeho konkurent iPhone 6 sa zákonite musel zúčastniť testu.

Na testy používa aj tekutý dusík a kladivo.

Zdroj: youtube.com

Snímky: youtube.com

SmeAktal- redakcia - kariére

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Drony budú ešte desivejšie. Kvôli telefónu vás nájdu kdekoľvek

  Známa americká firma Amazon podala patentovú prihlášku, ktorá hovorí o novej funkcii pre drony. Lietajúci dron vás bude vedieť...

Zavrieť