Návod, ako prísť o svoju prácu za 10 sekúnd

0

 

Vyučovanie fyziky v škole môže byť niekedy veľmi zábavné, najmä ak máte šialeného učiteľa. 

Vyučujúci chcel deťom ukázať, ako funguje teória v praxi. Behom pár sekúnd sa však toto vyučovanie nečakane zmenilo na grotesku. V pokuse sa snažili demonštrovať, ako funguje rozloženie váhy. Asistent si na seba ochotne položil dosku plnú klincov, no to, že učiteľ netrafí veľkú betónovú tvárnicu, určite nečakal.

Je ale pravdou, že asistent si za to môže aj sám. V kritickom momente sa pohol, a to pre neho znamenalo to najhoršie. Šťastím v nešťastí sa dá nazvať jedine to, že sekera nebola otočená ostrou stranou.

Pokus sa musel dokončiť

Experiment sa nezastavil ani po tomto presnom zásahu. Fyzikár svoju prácu dokončil a úder zopakoval tak, ako pôvodne plánoval.

Keď raz začnete, musíte splniť cieľ Zdroj: youtube.com

Keď raz začnete, musíte splniť cieľ Zdroj: youtube.com

Máte podobné video zo školy, s ktorým sa chcete podeliť? Pošlite nám ho sem

Zdroj: youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
mclaren-570s-coupe-2015-new-york-auto-show_100507509_h
McLaren má auto pre „chudobných“ milionárov. Ukázal najlacnejší model

  Nový McLaren s označením 570S bol oficiálne predstavený na tohtoročnom autosalóne v New Yorku.  Raj pre automobilových fanúšikov sa...

Zavrieť