Na Bažant Pohodu vás naladí unikátny Red Bull Tour Bus. Štartuje aj vo vašom meste

0

 

Máte radi festival Bažant Pohoda? Tento rok bude trvať päť dní. Na správnu „pohoda“ vlnu vás už od utorka bude ladiť známy Red Bull Tour Bus. Priamo vo vašom meste.

Tento rok sa festival Bažant Pohoda začína už v utorok, 7. júla. Všetko odpáli Red Bull tím na ich autobuse. Kto nepozná tento super autobus a akcie spojené s ním, nevadí. Určite ho spoznáte tento rok.

Super koncerty a úplne zadarmo

V minulosti ste na tomto pódiu mohli vidieť a vychutnať si hudbu v podaní umelcov ako Mike Spirit, Fallgrapp, Zlokot, Strapo, Vladimir 518 a mnoho ďalších. Tento rok sa na Bažant Pohoda Warm UP Tour chystajú zvučné mená.

Vystúpi obľúbená domáca kapela Para s frontmanom Laskym a Japonské trio Tricot, ktoré to minulý rok na Pohode riadne roztočilo. Tomu, kto nezažil ich koncert naživo, odporúčame nezmeškať túto akciu.

Párty začne pri košickom Auparku v utorok 7. júla a bude pokračovať v stredu v Žiline na námestí Andreja Hlinku. Lístky na internete budete hľadať márne, tieto dva dni plné zábavy sú pre vás pripravené zadarmo. Tretí deň sa Tour Bus presunie priamo na letisko v Trenčíne, kde už budete musieť mať na ruke náramok Bažant Pohoda 2015.

Rozpis Bažant Pohoda Warm Up Tour Zdroj: redbull.com

Rozpis Bažant Pohoda Warm Up Tour Zdroj: redbull.com

Nezabudnuteľný autobus Karosa

Tento stroj bol vyrobený skôr, ako sa mnohí z nás stihli narodiť. Deti deväťdesiatych rokov si ich ešte môžu pamätať priamo zo slovenských ciest. „Redbuláci“ tento projekt zobrali naozaj vážne. Karose ŠL 11 dopriali poriadny facelift. Všetko je v známych farbách, nechýbajú symboly firmy a čo je najdôležitejšie, z autobusu sa stal pojazdný stage.

Pódium je na jeho streche. Áno, čítate dobre. Do autobusu zabudovali nosníky a podpery, ktoré sa pred stavaním pódia zapustia do zeme. Tak, ako je to možné vidieť napríklad na žeriavoch. Zvyšok sa skladá až na mieste. Pódium tak poskytne plochu necelých 32 metrov štvorcových.

Autobus bol upravený tak, aby spĺňal požiadavky umelcov a dalo sa ním prepravovať a vystupovať. Celý vonkajšok tak dostal nové šaty a na vnútro sa tiež nezabudlo. Interiér autobusu obsahuje oddychovú zónu, back stage či šatňu. Komfortne sa tak odvezie 8-členný tím doslova kamkoľvek. Tento projekt môžeme pokojne nazvať raritou.

Red Bull Toru Bus Zdroj: redbull.com

Red Bull Tour Bus Zdroj: redbull.com

Nezabudlo sa ani na kvalitný zvuk od Funktion-One powered by Vice Audio a dobré osvetlenie od českej firmy Robe.

Zdroj: redbull.co

Snímky: redbull.com, reprofoto pohodafestival.sk
SmeAktal- redakcia - kariére

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
crimson-peak-1280ajpg-93dffd_1280w
Známy herec z Avengers si zahrá v hororovom filme

  Režisér Guillermo del Toro nám na jeseň tohto roku prinesie do kín záhadný a strašidelný horor Crimson Peak, odohrávajúci...

Zavrieť