Najväčšie filmové prekvapenie dostalo svojho pokračovateľa

0

 

Neprešiel ešte ani rok a jedno z najväčších filmových prekvapení, Labyrint, už prichádza s pokračovaním. S podtitulom The Scorch Trials bude do slovenských kín uvedené 17. septembra.

Druhý diel série, podľa úspešnej knižnej predlohy Jamesa Dashnera, začína presne tam, kde predchádzajúci skončil. Thomas spolu s priateľmi, ktorí prežili v Labyrinte, sa vydávajú do Zhoreniska. V pustej krajine, plnej nepredstaviteľných prekážok, hľadajú informácie o tajnej a mocnej organizácii, známej ako W.C.K.D.

Zhorenisko Zdroj: youtube.com

Zhorenisko Zdroj: youtube.com

V pokračovaní sa nám opäť predstavia tie isté mladé tváre. V úlohe Thomasa sa objaví Dylan O’Brien, Kaya Scodelario ako Teresa či Ki Hong Lee ako Minho. Postavu Newta opäť zobrazí Thomas Brodie-Sangster, známy hlavne zo seriálu Game of Thrones.

W.C.K.D Zdroj: youtube

W.C.K.D Zdroj: youtube

Z tohto seriálu pribudnú aj ďalšie dve postavy. Herečka Nathalie Emmanuel a herec Aidan Gillen, ktorý si zahrá Jansona a.k.a. Ratman. Bude to cynická a nepredvídateľná postava, ktorá sa dá považovať za darebáka príbehu. Okrem nich uvidíme vo filme veľa ďalších hercov zo známych seriálov.

Dylan O'Brien a Aidan Gillen Zdroj: youtube.com

Dylan O’Brien a Aidan Gillen Zdroj: youtube.com

Či sa pokračovanie filmu dočká rovnakého úspechu, ako kniha, sa dozvieme čoskoro.

Zdroj: moviepilot.com, youtube.com

Foto: youtube.com, movienewz.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Peter Mader
Moja Funpage

Peter Mader

Peter sa veľmi rád venuje turistike, fotografovaniu a tvorbe videí.Je filmový a seriálový nadšenec. Jeho záľubou je tiež produkovanie vlastnej hudby. Na portál SMEAKTUAL.sk prispieva fotodokumentáciou svojich výletov či zaujímavosťami zo sveta kinematografie.
Peter Mader
Moja Funpage
Staršie príspevky:
Virus (snímka:toptenreviews.com)
Slováci z Esetu odhalili aplikácie, ktoré vás oberú o stovky eur

  Požívatelia smartfónov s operačným systémom Android majú problém. Na trh prišla nová firma, ktorá chce zarobiť na vašej nepozornosti. Prečítajte...

Zavrieť