Najväčšie európske podujatie. Pre milovníkov tenisiek

0

 

Sneakerness, známe podujatie pre milovníkov tenisiek a pouličnej módy, otvára svoje brány aj tento rok. Odohrávať sa bude v Amsterdame, Londýne, Paríži či Varšave.

Máte radi módu, basketbal či tenisky a baví vás cestovanie? Máme pre vás najlepšie podujatie, ktoré nesmiete vynechať. Na akcii Sneakerness (najbližšie v Amsterdame – 23. mája) stretnete exkluzívnych predajcov, firmy, umelcov a aj napríklad kaderníkov. Rovnako si tu môžete nechať na počkanie vyrobiť aj vlastné štýlové tričko. Všetko bude sprevádzať dobrá hudba, pohoda a príjemná atmosféra.

Kúpiť si tu môžete doslova všetko, čo pre váš štýl potrebujete. Stretnete tu mnoho ľudí, ktorí majú spoločne s vami jeden hlavný záujem. Sneakers, teda tenisky. Táto akcia cestuje po celej Európe.

Vždy je z čoho vyberať Zdroj: sneakerness.com

Vždy je z čoho vyberať Zdroj: sneakerness.com

Vydarený tohtoročný Zürich

Tento rok bola na pláne aj návšteva hlavného mesta Švajčiarska. Ako to dopadlo, si môžete pozrieť na oficiálnom videu.

Nezmeškajte Amsterdam

Ak máte v pláne niekedy navštíviť čarovný Amsterdam, spojte svoju cestu s akciou Sneakerness Amsterdam už 23. až 24. mája a váš výlet sa môže stať nezabudnuteľným.

Plagát Amsterdam Zdroj: sneakerness.com

Plagát Amsterdam Zdroj: sneakerness.com

Máte zbierku topánok a chcete pár kúskov predať? Najvhodnejším miestom je práve táto akcia. Kúpiť si výstavný stolík na tejto akcii si môžete za cenu 99 eur. V cene sú dva lístky na oba dni.

Všetko o tejto akcii a mnoho iného si môžete pozrieť na stránke Sneakerness v tomto odkaze.

Zdroj: sneakerness.com

Snímky: youtube.com

SmeAktal- redakcia - kariére

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Za predpisovú jazdu dostanete v Dubaji božskú odmenu. Pozrite sa, akú

  Čierne body už v Dubaji nie sú v móde. Polícia začala odmeňovať vzorných vodičov darmi, ktoré by ste určite...

Zavrieť