Najrýchlejšie pásové vozidlo, ktoré by chcela každá armáda

0

 

Firma Howe and Howe, dvaja bratia, dlhoročné skúsenosti, 4 roky, jeden cieľ a veľký zápal pre vec. Toto všetko je potrebné, aby vznikali neuveriteľné vozidlá ako Ripsaw EV2. 

Firma sa zoberá výrobou vozidiel pre zvláštne účely. Veľmi zvláštne účely. Firma má v portfóliu napríklad robotický balistický štít, hasiaceho terénneho robota termite 3.0 či napríklad armádneho robota, ktorý strieľa za vás. Úzko spolupracuje s americkou armádou či políciou.

RS1-GR1 GREMLIN  Zdroj: howeandhowe.com

RS1-GR1 GREMLIN Zdroj: howeandhowe.com

Ovládanie v akcii  Zdroj: howeandhowe.com

Ovládanie v akcii Zdroj: howeandhowe.com

Na tej istej platforme stoji aj balistický štít, ktorý by sa hodil asi každému policajnému zboru na Slovensku. Naše armádne zložky by ním tiež isto nepohrdli.

Balistický štít Zdroj: howeandhowe.com

Balistický štít Zdroj: howeandhowe.com

Balistický štít v akcii Zdroj: howeandhowe.com

Balistický štít v akcii Zdroj: howeandhowe.com

 

Ich posledný výtvor však búra všetky hranice

Toto futuristické vozidlo dokáže doslova zlomiť sánku aj Kenovi Blockovi, známemu pretekárovi, ktorého videá ste už určite videli.

Toto vozidlo priviedli do dokonalosti za krátke 4 roky. Vozidlo má pod kapotou 6,6 litrový motor a dosahuje výkon 1000 konských síl. Výkon riadi takzvaný PPE Tuner. V ekonomickom móde tento tuner naladí auto na 350 koní a v beast móde na rovných 1000. Jedna verzia Ripsaw si dokonca zahrala aj vo filme G.I.Joe

Ripsaw v G.I.Joe Zdroj: howeandhowe.com

Ripsaw v G.I.Joe Zdroj: howeandhowe.com

 

Pozrite si video, v ktorom s týmto vozidlom jazdia po ľade a v ťažkom zasneženom teréne ako po bežnej asfaltke. Slušný základ na bojové vozidlo, nemyslíte?

Pozor, firma vyrába aj vozidlá pre komerčné účely, takže si Ripsaw možno budete môcť kúpiť aj vy. Na naše slovenské cesty by to bolo ideálne vozidlo.

 Zdroj: howeandhowe.com

Snímky: howeandhowe.com

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Samsung vs Apple (Snímka:cnet.com)
Androiďák dobodal iPhonistu. Muži sa pohádali kvôli telefónom

Obyčajná výmena názorov, týkajúca sa Samsungu a iPhonu, sa skončila veľmi nešťastne. Na miesto incidentu boli privolaní policajti a zdravotná...

Zavrieť