Najlepšie tenisky na leto? Nike pripravil unikát

0

 

Nike a Liberty podnikli spolu cestu späť do rokov sedemdesiatych. Píše sa rok 1972, kedy vznikla hodvábna potlač menom Merlin, ktorá symbolizovala slobodu. Pozrite si kolekciu pripravenú na toto leto. 

Módna športová značka Nike spolupracovala už s veľkými menami. Tento raz oznámili spoluprácu s obchodným domom Liberty, ktorý sídli v centrálnom Londýne. Predáva široký sortiment módnych značiek a produktov pre mužov, ženy a deti. Nájsť tam môžete aj parfumy, šperky či nábytok.

Dom Liberty sa preslávil spoluprácami so slávnymi značkami. Na treťom poschodí v hlavnom átriu je slávna galantéria, ktorá je venovaná tkaninám a potlači. Liberty každý rok diktuje trendy vo vzoroch a potlačiach tkanín.

Ich obchod si môžete pozrieť v tomto odkaze. V Liberty proste žijú vzormi.

Vzor Merlin je zložený z jednoduchých geometrických útvarov. Hravé kruhy a štvorčeky doplnené farbou, ktoré boli retro, sa zmenili na nový jedinečný dizajn, ktorému Nike a Liberty spolu dali moderný šmrnc a jedinečnosť. Zbierka obsahuje šesť párov tenisiek od Air Max, cez klasické Cortez či tenisové Classic.

Kolekcia topánok Zdroj: nike.com

Kolekcia topánok Zdroj: nike.com

Ku kolekcii si budete vedieť doladiť vetrovku a tričko. Celá kolekcia sa dostane do predaja v priebehu mája .

Vetrovka Merlin vzor Zdroj: nike.com

Vetrovka Merlin vzor Zdroj: nike.com

Detail vetrovky Merlin vzor Zdroj: nike.com

Detail vetrovky Merlin vzor Zdroj: nike.com

Tričko kolekcia Merlin SS15 Zdroj: nike.com

Tričko kolekcia Merlin SS15 Zdroj: nike.com

Detail Merlin Zdroj: nike.com

Detail Merlin Zdroj: nike.com

Galéria:

Zdroj: nike.com, liberty.com

Snímky: nike.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
google-micro-moments
Internet ničí naše životy, ale aj pomáha. Pozrite sa, ako

  Každý deň prežívate svoje mikromomenty, z ktorých sa skladá náš život. Možno si to ani neuvedomujeme, ale Google je (žiaľ) niekedy...

Zavrieť