Najlepšie spoločenské hry dostupné v digitálnej podobe. Pre používateľov Android

0
Showing 1 of 3

 

Doskové hry existujú už tisícročia. Vývoj a elektronika nenechala na pokoji skoro nič, nevynímajúc ani spoločenské hry. Dnes nie je problém hrať online s kamarátmi po celom svete. Vybrali sme pre vás tri najlepšie hry pre Android, ktoré boli vytvorené zo svojich úspešných reálnych predchodcov.  

Existuje mnoho doskových hier, ktoré sú populárne vďaka svojej pestrosti a rozmanitosti. V tomto zozname nájdete náročnejšie hry, ktoré od vás budú vyžadovať istú dávku rozumu, skúseností a šikovnosti.

Všetky hry sú dostupné pre Android a môžete ich hrať online s kýmkoľvek. Môžete si tiež vybrať hru proti umelej inteligencii. Vybrali sme pre vás hry, založené na ich reálnych predchodcoch, ktorí vo svete spoločenských hier zožali svoje nemalé úspechy.

TIP: na ďalšiu stránku prejdete použitím tlačidla NEXT v pravom hornom rohu. 

1. Carcassonne

Jedna z hier, ktorá neexistuje extrémne dlho, no aj napriek tomu je veľmi populárna. Hra, ktorá priniesla unikátny herný princíp, kde hráči dokladajú kartičky, na ktorých sú časti mapy. Postupne tak poskladajú mapu plnú ciest, lúk, miest, hradov či kláštorov, na ktoré položia svoje figúrky. Napríklad za každé uzatvorené mesto hráč získa figúrku späť a body ekvivalentné k veľkosti mesta.

Hra Carcassonne pre Android Zdroj: play.google.com

Hra Carcassonne pre Android Zdroj: play.google.com

Carcassonne má mnoho rozšírení, ktoré sa dajú dokúpiť, čo len podporuje rozmanitosť tejto hry. Hru si môžete zakúpiť za 3,99 eur na tomto odkaze.

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
IMG_8071
Úžasné miesto, ktoré nenájdete na žiadnej mape

  O tom, že aj mimo turistických chodníkov sa nachádzajú zaujímavé miesta, sme sa už neraz presvedčili. Jedno také sa...

Zavrieť