Toto je najkrajšia reklama roku 2015. Dostane vás

0

 

Známa sieť obchodov John Lewis si dala natočiť dojímavú vianočnú reklamu, ktorá valcuje internet. Už teraz si však z nej ľudia uťahujú.

Reklamný spot, ktorý dojme nejedného človeka, sa pokojne dá považovať za jeden z najpodarenejších v roku 2015. Dostal výstižné pomenovanie, The Man on The Moon (muž na mesiaci). Krátky príbeh o malom dievčatku menom Lily, ktorá sa pozerá cez teleskop na mesiac, kde žije symbol reklamy. Muž na mesiaci.

Ten ju však nevidí, no Lily sa predsa len vynájde. Osamelému mužovi pošle správu vo forme darčeka, ktorým mu dá jasne na vedomie, že niekto „tam dolu“ na neho myslí. Pošle mu totiž zázračný ďalekohľad.

Reklama má v ľuďoch evokovať záujem, a to sa jej pravdepodobne aj podarilo.

Pár dní na internete a už ju stihli zneužiť 

Každý „prokrastinátor“ určite vie, koľkokrát sa premleli koláže, videá či iné zábavné záležitosti, ktoré vznikli na základe pesničky Hotline Bling od známeho rappera menom Drake. Hlavne kvôli niečomu, čo chcel Drake nazvať pravdepodobne tancom.

Ak túto kauzu, respektíve zápletku poznáte, preskočte na koniec článku. Ak nie, máme pre vás krátky výťažok.

Na základe tejto pesničky vzniklo nespočetne veľa obrázkov Meme, mnoho pohyblivých Gif obrázkov a videí.

Najlepšie hodnotené GIFy.

Internet túto kreáciu miluje a rappera jednoducho rozsekal na tisíc spôsobov. Netrvalo dlho a Drake sa dostal aj do spomínanej tohtoročnej reklamy The Man on The Moon. Čo sa s ním stalo, si môžete pozrieť na tomto odkaze (Facebook profil Unilad). Stojí to naozaj za to.

Zdroj: facebook.com, youtube.com

Snímky: facebook.com, reprofoto youtube.com, vine.co 

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Starbucks
Starbucks prichádza na Slovensko. V Bratislave otvorí kaviareň

  Firma oficiálne oznámila, že vstupuje na slovenský trh a hľadá kľúčových zamestnancov.  Najbližší Starbucks dnes môžete nájsť na letisku...

Zavrieť