Najbohatší Slovák sa odfotil ako močí do pisoára. Jeho fotka je hitom

0

 

Andrej Babiš, ktorý je českým ministrom financií a podľa časopisu Forbes aj najbohatším Slovákom, zdieľal na sociálnej sieti pomerne unikátnu fotografiu. 

Podľa posledného rebríčka časopisu Forbes má Babiš na konte 2,5 miliardy dolárov. No napriek tomu ukázal, že vie, čo je stávka a sľuby sa musia plniť. A nevadí, že je jedným z najvyšších štátnikov českej vlády.

Počas festivalu Votvírák, ktorý je jedným z najväčších českých festivalov (počtom návštevníkov 80 tisíc viac než dvakrát prevyšuje Pohodu) sa Andrej Babiš odfotil pri pisoári. Podľa informácií, ktoré poskytol českým médiám, sa jednoducho stavil s „mladými“, že fotografiu zverejní.

A tak sa aj stalo. Na svojom účte na Twitteri sa tak ukázala netradičná snímka s Andrejom Babišom. V popise stojí, že rad si mal poctivo vystáť.

Babišovi samotná snímka nepríde vulgárna, vo vyjadrení pre iDnes.cz (je majiteľom média) povedal, že sociálne siete sú jeho osobná vec.

Politik a podnikateľ, ktorý vystupoval, podľa rozhodnutia súdu, neoprávnene v zoznamoch ŠtB, tak ukázal, že sa vie aj zabávať.

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Patrik Kováč
Podporte nás

Patrik Kováč

Robím to, čo ma baví, a preto som redaktorom portálu SmeAktual.sk
Patrik Kováč
Podporte nás
Staršie príspevky:
Očakávaná super motorka nafotená pri teste

  Koncept café raceru Vitpilen 401 od Husquarny, ktorý bol predstavený v roku 2014, sa podarilo odfotiť na testovacej jazde. Pozrite...

Zavrieť