Na slovenských vodách sa odohrá vojna. Na lodiach

0

 

V minulosti sa takáto bitka odohrala v areáli Divoká Voda v Bratislave a veru bolo sa naozaj na čo pozerať. História sa opakuje, aktéri sa menia. No teraz to môžete byť aj vy.

Red Bull Rapids, to je názov exhibično-pretekárskej akcie, ktorá sa tento rok odohrá už 26. septembra. Celá šou sa uskutoční v Areáli vodných športov v Liptovskom Mikuláši. Nezabudnite sa dostaviť. Minimálne ako divák.

Tento rok bude trvať dvakrát dlhšie. To predznamenáva dvojitú dávku zábavy. Pre najodvážnejších pirátov je pripravený poklad naplnený mincami v hodnote tisíc eur.

Letná akcia, ktorá vás dobre naladí. Tých pravých odvážlivcov však aj nalodí. Je len na vás, či sa zapojíte do pretekov. Môžete si vybrať, aké plavidlo si pripravíte, akú choreografiu vymyslíte a ako sa bude váš tím volať. Ak chcete zažiť svoju dávku adrenalínu, potlesku či uznania, poponáhľajte sa.

Registrácia sa uzatvára už 30. júna. Môžete tak spraviť napríklad v tomto odkaze.

Nezabudnite si prečítať pravidlá, ako postaviť svoj pretekársky stroj. Nebojte, splníte ich veľmi jednoducho.


Pozrite si, ako to vyzeralo v premiérovom roku 2012, kde súťažiacich podporovalo úžasných 9000 fanúšikov.

Galéria:

Zdroj: redbull.com

Snímky: redbull.com

SmeAktal- redakcia - kariéra

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
IMG_6918
Nenápadný vrch, ktorý prekvapí svojou krásou

  Čierna skala sa týči do výšky 662 m.n.m. a nájdete ju na pomedzí katastrov Plaveckého Mikuláša a Lošonca, v...

Zavrieť