Myslíte si, že máte odvahu? Vyskúšajte túto aplikáciu, ktorá vám môže zničiť telefón

0

 

Jednoduchý princíp, pevné nervy a šikovnosť. Toto je aplikácia, ktorá vás donúti vyhodiť telefón do vzduchu. 

S.M.T.H. alebo send me to heaven. To je názov appky, ktorá už nedávno prekonala viac ako stotisíc stiahnutí a určite je zodpovedná za nie jedno zničenie telefónu. Celý princíp aplikácie je totiž odmerať, ako vysoko ste schopný vyhodiť svoj smartfón. Celkom šialený nápad.

Tvorcovia sa však ihneď v popise a podmienkach zbavujú všetkej zodpovednosti na škode. Váš prvý hod môže byť totiž aj posledný. No aj napriek myšlienke aplikácie či v minulosti aj odmietnutiu zo strany Apple (aplikácia sa zdala spoločnosti nebezpečná pre používateľov) má výborné hodnotenie. A to celkovo štyri hviezdičky z piatich.

S.M.T.H.

A ako to funguje? Po zapnutí aplikácie získate rýchly návod, ako správne hádzať telefón a čo je považované za nesprávny hod. Vyberiete svoje meno, krajinu a potvrdíte, že ste si vedomý toho, čo idete skutočne urobiť.

No a teraz hádžete. Pri správnom hode sa vám pokus započíta, ak hodíte telefón napríklad pod rotáciou, dostanete chybný výsledok. Naše maximum bolo 1,5 metra. Každopádne neodporúčame túto aplikáciu skúšať v interiéroch a najmä v piatok večer. Link na stiahnutie nájdete pod článkom. Aplikácia funguje len na smartfónoch s Androidom.

Stiahnite si S.M.T.H.

Snímky: S.M.T.H.

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Patrik Kováč
Podporte nás

Patrik Kováč

Robím to, čo ma baví, a preto som redaktorom portálu SmeAktual.sk
Patrik Kováč
Podporte nás
Staršie príspevky:
Ostrovy Turks a Caicos
15 dôvodov, prečo si v lietadle vždy sadnúť k oknu

  Pokiaľ budete pri najbližšej kúpe leteniek uvažovať, či sedieť v uličke, alebo pri okne, spomeňte si na tento článok....

Zavrieť