Malá koala objímala svoju matku. Počas operácie, na ktorej závisel jej život

0

 

Zvieratá niekedy dokážu ukázať naozajstnú lásku. Táto malá koala sa nechcela vzdať svojej matky a pri ťažkej operácii po zrážke s autom ju neustále objímala.

Dojemný príbeh so šťastným koncom. Koala menom Lizzy mala ťažké zranenia na tvári a zlyhávali jej pľúca. Zrazil ju automobil pri austrálskom meste Coominya. Zachránili ju profesionáli zo zvieracej nemocnice Australia Zoo Wildlife Hospital. Táto koala sa tak zaradila medzi 58 tisíc zvierat, ktoré táto klinika už doposiaľ zachránila.

Lizzy je momentálne vo vážnom stave, no svoj boj o život vyhrala. Z najhoršieho je už vonku. Jej malé mláďa sa jej nechcelo do poslednej chvíle vzdať.

 

Zdroj: mashable.com

Snímky: wildlifewarriors.org.au, mashable.com, facebook Australia Zoo Wildlife Hospital

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
U cestovateľov zvíťazila Bratislava. Tatry sú alarmujúco až na poslednom mieste

  Prečo je tomu tak? Zahraniční turisti či cestovatelia zväčša navštívia len hlavné mestá krajín, do ktorých sa vydajú na...

Zavrieť