Lovec je späť. Tento raz sa postaví Ľadovej kráľovnej

0

 

Pokračovanie divácky úspešného filmu Snehulienka a lovec na seba nenechalo dlho čakať. Hviezdne obsadený The Huntsman Winter’s War prichádza do kín v apríli budúceho roka.

Dlho pred tým, než bola zlá kráľovná Ravenna (Charlize Theron) porazená Snehulienkou, ticho sledovala, ako jej sestra Freya (Emily Blunt) utrpela srdcervúcu zradu a utiekla z ich kráľovstva. Mladá ľadová kráľovná, ktorá má schopnosť zmraziť akéhokoľvek nepriateľa, strávila desiatky rokov v odľahlom zimnom paláci, kde trénovala légiu smrteľných lovcov, vrátane Erica (Chris Hemsworth) a bojovníčky Sary (Jessica Chastain).

Freya však zistí, že jej dvaja najlepší bojovníci porušili jej príkaz – navždy zneprístupniť svoje srdce láske. Keď sa Freya dozvedá o smrti svojej sestry, zvolá svojich zostávajúcich vojakov, ktorí majú priniesť kúzelné zrkadlo jedinej zostávajúcej čarodejnici, ktorá môže jeho moc ovládať. No keď zistí, že Ravenna môže byť oživená z jeho zlatých hlbín, začnú zlé sestry ohrozovať kúzelnú zem s najväčšou temnou silou.

Ich zhromaždená armáda ukáže, že je neporaziteľná. No to len do momentu, keď si vykázaní lovci, ktorí porušili kráľovnej pravidlo, neprebojujú cestu späť k sebe.

huntsman-poster-emily-blunt huntsman-poster-charlize-theron huntsman-poster-chris-hemsworth huntsman-poster-jessica-chastain

Zdroj: cosmicbooknews.com

Snímky: cosmicbooknews.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Peter Mader
Moja Funpage

Peter Mader

Peter sa veľmi rád venuje turistike, fotografovaniu a tvorbe videí.Je filmový a seriálový nadšenec. Jeho záľubou je tiež produkovanie vlastnej hudby. Na portál SMEAKTUAL.sk prispieva fotodokumentáciou svojich výletov či zaujímavosťami zo sveta kinematografie.
Peter Mader
Moja Funpage
Staršie príspevky:
Toto je bohyňa twerkingu. Ponúka to najlepšie, čo môžu mužské oči vidieť

  Kto povedal, že biely muž nemôže skákať? A kto povedal, že biela žena nemôže twerkovať ako malá bohyňa. Presvedčte...

Zavrieť