Film, ktorý v dectve našiel cestu azda ku každému, sa dočká tretieho pokračovania. Tento raz sa nám však nepredstaví Bill Murray so svojim tímom. Kto ich nahradil?

Noví krotitelia duchov budú mať výhradne ženské obsadenie. V hlavných úlohách zažiari Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon a Leslie Jones. Režisér Paul Feig sa pre tento odvážny krok rozhodol, pretože nechce nadväzovať na predchádzajúce dva filmy. Tretie pokračovanie vyhlásil za akýsi nový štart, s ktorým by chcel zároveň do filmu vniesť viac strašidelnej atmosféry.

Nová ženská zostava Zdroj: twitter.com

Nová ženská zostava Zdroj: twitter.com

Starí krotitelia duchov sa stali akousi modlou. Je to film, ktorý môžete aj po rokoch pozerať znova bez toho, aby vás omrzel. Možno práve preto sú fanúšikovia skeptickí. Niektorí vnímajú čisto ženské obsadenie ako príjemné oživenie tejto série. Iným sa nepáči a radšej by v obsadení videli pôvodných hercov, aj keď už majú svoj vek a nie každý sa dožil dneška.

Bill Murray oslávi v septembri 65 rokov, Dan Aykroyd mal tento mesiac 63 rokov, Ernie Hudson oslávi v decembri sedemdesiatku a Harold Ramis už bohužiaľ minulý rok zomrel.

Krotitelia duchov predtým a dnes

Natáčanie ešte len začalo, tak je priskoro vynášať nejaké súdy. Môžeme len povedať, že Paul má za sebou veľa skúseností z komediálnych seriálov. Určite viac, ako mal Ivan Reitman pri natáčaní prvého dielu. Práve krotitelia duchov naplno odštartovali jeho kariéru. Čo ste možno o Reitmanovi nevedeli je, že sa narodil v Komárne v bývalom Československu, takže to bol náš rodák, ktorý svetu priniesol tento kultový film.

Ghostbusters 2016

 

Páči sa vám nová, ženská zostava Ghostbusters, alebo dávate prednosť tej starej, chlapskej?

View Results

Loading ... Loading ...

Zdroj: therealstanlee.com, imdb.com

Snímky: edition.cnn.com, founditemclothing.com, abc7.com, twitter.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Peter Mader
Moja Funpage

Peter Mader

Peter sa veľmi rád venuje turistike, fotografovaniu a tvorbe videí.Je filmový a seriálový nadšenec. Jeho záľubou je tiež produkovanie vlastnej hudby. Na portál SMEAKTUAL.sk prispieva fotodokumentáciou svojich výletov či zaujímavosťami zo sveta kinematografie.
Peter Mader
Moja Funpage
Staršie príspevky:
Tesla Model S (snímka:nhabitat.com)
Nová Tesla bude superrýchla. Atakuje tak Lamborghini či Ferrari

  Vo svete elektriny nemajú autá od firmy Tesla skoro žiadnu konkurenciu. Napriek tomu nový model Tesla S prichádza s...

Zavrieť