Lajnu z Telerána rieši polícia. Kuchár sa stal hviezdou internetu

0

 

Markíza s kuchárom rozviazala spoluprácu a prípad začala riešiť aj polícia. Internet má však z činu Ľuboša Herka (kuchára) veľkú zábavu. 

Video kuchára z Telerána, na ktorom si má pripravovať „lajnu“ kokaínu, obletelo internet behom jedného dňa. Slovenský kuchár sa dostal na sieť Reddit, ktorá je najväčším diskusným fórom v Amerike a na stránky internetových médií ako The Sun či Dailymail. Šéfkuchár Ľubo Herko sa stal terčom žartov užívateľov v diskusiách pod videom.

Do dnešného dňa získalo video už tisíce komentárov. Používatelia v nich kritizujú prácu produkcie samotnej relácie a považujú vzniknutú situáciu tiež za chybu kameramana. Niektorí však kuchárov prehrešok pochopili ako vtip a sami si z neho robia srandu. Uvádzajú komentáre s receptami na kurací šalát s kokaínom či o množstve vhodnom pre jednu osobu.

Sám kuchár Ľubo Herko sa v rozhovore pre rádio Europa 2 ospravedlnil za vzniknutú situáciu. Vysvetlil, že, samozrejme, nešlo o kokaín, ale o práškový cukor, ktorý bol jednou z ingrediencií pripravovaného jedla. Herko po medializácii tohto škandálu považuje jeho vtip za nemiestny a ľutuje ho.

Pokiaľ ste kontroverzné video ešte nevideli, prinášame vám ho nižšie. O váš názor sa s nami môžete podeliť v komentároch.

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
010
Nedotknutá príroda. Aj Nízke Tatry skrývajú úžasné miesta

  Keď sa povie Nízke Tatry, každý si hneď predstaví Chopok alebo Ďumbier a na menšie kopce sa zabúda. My sme...

Zavrieť