Kultový Baywatch je späť. Pozrite si prvé fotky z natáčania

0

 

Natáčanie pokračovania legendárneho seriálu Baywatch – Pobrežná hliadka je v plnom prúde a herecké hviezdy z neho postupne zverejňujú prvé fotografie.

O pokračovaní kultového seriálu o záchranároch v červených plavkách sme vás informovali ešte minulý rok v lete v článku Z Baywatchu urobia megafilm. Pozrite sa, kto si oblečie legendárne červené plavky. Momentálne sa už filmová podoba Pobrežnej hliadky úspešne natáča.

Okrem hviezdneho Davida Hasselhofa si v megafilme zahrajú aj Dwayne The Rock Johnson, herec Zack Effron či atraktívna herečka Kelly Rohrbach. Pozrite si prvé fotky z natáčania, ktorými sa pochválili hlavní protagonisti.

In the 80’s he drove the coolest car on the planet. In the 90’s he dominated slo-mo running on the beach with the most…

Posted by Dwayne The Rock Johnson on Wednesday, March 23, 2016

Snímky: facebook.com/Baywatch

Nájdi si minútku a pomôž študentke pri diplomovej práci. Ďakujeme za pomoc.

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
Peter Sagan (Snímka: facebook/Peter Sagan)
Peter Sagan sa zbavil smoly. Získal prvé víťazstvo ako majster sveta

  Slovenskému cyklistovi sa to konečne podarilo. Peter Sagan dnes triumfoval na šprintérskej klasike Gent - Wevelgem, ktorú zdolal ako...

Zavrieť