Kto sa objaví v novom pokračovaní Captain America? Unikli prvé fotografie z natáčania

0

 

Internet začali zaplavovať fotografie z natáčania nového filmu Captain America s podtitulom Civil War, ktoré práve prebieha v Atlante. Uvidíme množstvo známych tvárí.

Dej sa odohráva po udalostiach spôsobených Ultronom. Svetová vláda sa rozhodne podporiť regulačný zákon o registrácii všetkých superhrdinov. Na jednej strane stojí Tonny Stark, ktorý so zákonom súhlasí a na strane druhej Steve Rogers, ktorý sa postaví zásadne proti vládnemu dohľadu. Stačí mala iskra, aby sa medzi doterajšími spojencami rozhorela epická bitka, občianska vojna superhrdinov.

Fotografie ukazujú africký trh, kde Steve bojuje s novým záporákom, ktorého si zahrá Frank Grillo. Jeho meno je Crossbones. Vyzerá to, že sa väčšina členov Avengers bude na scéne nejakým spôsobom podieľať.

Captain America vs. Crossbones Zdroj: comicbookresources.com

Captain America vs. Crossbones Zdroj: comicbookresources.com

Určite sa vo filme objaví Scarlet Witch, ktorú si zahrala Elizabeth Olsen. Taktiež nemôže chýbať Scarlet Johansson, známa ako Black Widow, ktorá bola Kapitánovi oporou aj v predchádzajúcom dieli.

Na ďalších snímkach je Jeremy Rener, ktorého poznáme ako Hawkeye. Svoj kostým skrýva pod plášťom. Nechýba ani Robert Downey Jr., no tentoraz len v civile, bez výzbroje Iron Mana. Samozrejmosťou je Anthony Mackie, ktorý stvárnil Falcona. Na natáčaní sa objavil aj Paul Rudd, ktorý sa nám v kinách predstaví 17. júla tohto roka ako hrdina Ant-Man.

Ďalšie postavy, ktoré by sa vo filme mali objaviť, sú Paul Bettany ako Vision, Sebastian Stan ako Winter Soldier, Don Cheadle ako War Machine a Chadwick Boseman ako Black Panther. Otáznikom ostáva účasť Spider-Mana, ktorý sa má určite objaviť v ďalšom pokračovaní Avengers.

Hrdinov uvidíme neúrekom, ostáva len dúfať, že to režiséri Joe a Anthony Russo dotiahnu do šťastného konca. Film uvidíme v kinách 16. mája 2016.

Zdroj: therealstanlee.com, marvel.com

Foto: comicbookresources.com, therealstanlee.com, moviecastingcall.org

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Peter Mader
Moja Funpage

Peter Mader

Peter sa veľmi rád venuje turistike, fotografovaniu a tvorbe videí.Je filmový a seriálový nadšenec. Jeho záľubou je tiež produkovanie vlastnej hudby. Na portál SMEAKTUAL.sk prispieva fotodokumentáciou svojich výletov či zaujímavosťami zo sveta kinematografie.
Peter Mader
Moja Funpage
Staršie príspevky:
Ako z budúcnosti. Kanaďan má vznášajú skateboard, ktorým lieta (snímka:youtube.com)
Ako z budúcnosti. Kanaďan má vznášajúci sa skateboard, ktorým lieta

  Novinkou sa navyše zapísal do Guinnessovej knihy rekordov. Na vznášadle prešiel nad jazerom 275 metrov.  Kanaďan Alexandru Duru prekonal...

Zavrieť