Krása či nevkus? Obézna modelka dostáva lukratívne ponuky

0

 

Americká modelka Tess Holliday váži vyše 120 kilogramov, no napriek tomu je vďaka svojej krásnej tvári v oblasti modelingu veľmi úspešná.

V poslednej dobe sme svedkami skutočného prevratu v odvetví módy. Čoraz častejšie sú najväčšími svetovými návrhármi žiadané modelky kyprejších tvarov. Medzi tie najznámejšie patrí práve Tess Holliday.

Plnoštíhla modelka sa napriek svojim oblým tvarom teší veľkému úspechu. Začínala zverejňovaním svojich vlastných odvážnych fotografií na sociálnych sieťach. Na základe toho si ju všimla jedna modelingová agentúra, ktorá jej ihneď ponúkla kontrakt. Dôvodom, prečo si ju americká agentúra zobrala pod svoje krídla, bola samozrejme aj jej krásna tvár a zdravé sebavedomie.

V rámci spoločnosti kolujú rôzne názory. Niektorí modelke prajú, iní argumentujú, že jej fotografie hraničia s nevkusom. V každom ohľade môžeme predpokladať, že sa na stránkach módnych časopisov budú objavovať plnoštíhle modelky oveľa viac ako doteraz.

Galéria :

 

Snímky: facebook.com/Tess Holliday, seventeen.com, usmagazine.com

SmeAktal- redakcia - kariére

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
gymes4
Dominanta okolia ukázala svoju skrytú krásu. Hrad Gýmeš, ako ste ho ešte nevideli

  Neďaleko Nitry, na južnom svahu pohoria Tribeč na strmom kremencovom kopci Dúň stojí dominantný hrad Gýmeš. Pozrite si ho z...

Zavrieť