Režisér hororového Votrelca pripravuje nový megafilm. Opäť z vesmíru

0

 

Filmový žáner, ktorý sa za posledné roky dostáva najviac na výslnie, sa rozrastie o ďalší megafilm. Ridley Scott nám v ukážkach predstavuje The Martian.

Astronaut Mark Watney skoro prišiel o život pri prašnej búrke behom misie na Marse. Zvyšok jeho posádky planétu opustilo v domnienke, že je mŕtvy. Watney ako zázrakom prežije a ocitne sa sám na nehostinnej a nepriateľskej planéte.

Má k dispozícii obmedzené zásoby, a tak musí využiť všetok svoj dôvtip a technické znalosti, aby prežil a našiel spôsob, ako kontaktovať zem. V okamihu, keď sa mu to podarí, začne medzinárodný tím vedcov pracovať na záchrannej misii. Medzitým sa členovia jeho posádky púšťajú do vlastnej, nebezpečnej záchrannej akcie, ktorá by ich mohla stáť život.

Na Marse  Zdroj: foxmovies.com

Na Marse Zdroj: foxmovies.com

Ako “marťan” sa nám predstaví Matt Damon, ktorého sme minulý rok mohli vidieť v už spomínanom Interstellari, v ktorom si zahrala aj ďalšia z hlavných postáv, Jessica Chastain. Ďalej vo filme uvidíme hviezdy ako Michael Peña, Sean Bean, Sebastian Stan, Jeff Daniels, Chiwetel Ejiofor, Kate Mara a Kristen Wiig.

Matt Damon Zdroj: foxmovies.com

Matt Damon Zdroj: foxmovies.com

Film podľa bestselleru spisovateľa Andyho Weira ide do kín 26. novembra. Dúfame, že si Scott ešte pamätá, ako sa točí kvalitné sci-fi a The Martian ponúkne viac, ako jeho Prometheus.

Zdroj: cosmicbooknews.com

Foto: foxmovies.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Peter Mader
Moja Funpage

Peter Mader

Peter sa veľmi rád venuje turistike, fotografovaniu a tvorbe videí.Je filmový a seriálový nadšenec. Jeho záľubou je tiež produkovanie vlastnej hudby. Na portál SMEAKTUAL.sk prispieva fotodokumentáciou svojich výletov či zaujímavosťami zo sveta kinematografie.
Peter Mader
Moja Funpage
Staršie príspevky:
Dave Grohl: (snímka: rockfoto.nu)
Zlomil si nohu, ale koncert kvôli divákom dokončil. Spevák z Foo Fighters

  Je to rocker. Frontman Dave Grohl si pri páde z pódia zlomil nohu, avšak po chvíli sa vrátil a...

Zavrieť