Komu sa postaví Enterprise tento raz? Oficiálny trailer na tretí Star Trek je vonku

0

 

Enterprise na svojej prieskumnej ceste, v neznámej časti vesmíru, narazí na novú hrozbu. Loď je zničená a posádka zajatá. Podarí sa Kirkovi znovu zachrániť svojich ľudí?

V poradí tretie pokračovanie novej úspešnej série Star Trek nesie podtitul Beyond. v obsadení uvidíme starých známych ako Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Karl Urban, Simon Pegg a John Cho. O réžiu sa tento raz nepostaral J.J. Abrams, ako u predchádzajúcich dvoch dielov, pretože pracoval na novom Star Wars. Nový Star Trek režíruje Justin Lin, ktorý má na konte štyri diely zo série Rýchlo a zbesilo.

Fanúšikovia sú skeptickí a obávajú sa, že Star Trek zmenou režiséra stratí svoju kvalitu. Justin síce nemá zo Sci-fi žiadne skúsenosti, ale uznajme, že niektoré scény z Rýchlo a zbesilo by sa za Sci-fi považovať dali. Preto dúfame, že nový Star Trek bude tak dobrý, ako predchádzajúce diely. V kinách od 22.07.2016.

Zdroj: cosmicbooknews.com

Snímka: youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Peter Mader
Moja Funpage

Peter Mader

Peter sa veľmi rád venuje turistike, fotografovaniu a tvorbe videí.Je filmový a seriálový nadšenec. Jeho záľubou je tiež produkovanie vlastnej hudby. Na portál SMEAKTUAL.sk prispieva fotodokumentáciou svojich výletov či zaujímavosťami zo sveta kinematografie.
Peter Mader
Moja Funpage
Staršie príspevky:
idr-crash-landing
“Vedeli sme, že sa vrátia.” Pokračovanie úspešného veľkofilmu ponúka prvý trailer

  Deň nezávislosti bol film, ktorý zožal u divákov nemalý úspech. Vo svojej dobe ohúril najmä kvalitným hereckým obsadením, ale...

Zavrieť