Kofola otvára vlastné reštaurácie. Nájdete ich aj na Slovensku

0

 

Výrobca nealkoholických nápojov Kofola chce preraziť aj v reštauračnom priemysle. Rozhodol sa otvoriť sieť svojich reštaurácií s názvom NAGRILU. Prvý podnik Kofola otvorila už tento týždeň v Prahe. V najbližšom období však plánuje otvoriť ešte niekoľko desiatok ďalších, pričom neminie ani Slovensko.

Celý koncept má značku odlíšiť od konkurencie. O to sa chce Kofola pokúsiť tým, že pôjde o rýchle občerstvenie pre náročnejších zákazníkov, pričom pokrmy majú byť pripravované z výhradne čerstvých surovín. Spoločnosť sa odlíši aj tým, že vás v podniku obslúži personál, čo nie je pre fast food typické.

Okrem českého plánuje Kofola priniesť novú formu svojho podnikania aj na náš slovenský trh. A to už v priebehu piatich rokov. Koncept NAGRILU sa má rozširovať formou franšízy, pričom chce spoločnosť otvoriť svoje reštaurácie aj napríklad v obchodných centrách.

Galéria:

Zdroj: idnes.cz

Snímky: idnes.cz, e15.cz

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
Funny-Dogs-Wallpaper-7
20 vtipných momentov, ktoré dokážu vyrobiť len štvornohí miláčikovia

  Každý majiteľ psa už určite zažil chvíle, kedy bol jeho domáci miláčik za klauna. Môžeme si len domýšľať, čo...

Zavrieť