Klasická Shakespearová dráma ožíva. Nebude chýbať filmová elita

0

 

Pamätáte si na príbeh o neohrozenom bojovníkovi, ktorého zrazia na kolená vlastné ambície a túžba po moci? Jedna z najznámejších Shakespearových drám, Macbeth, sa dočkala ďalšej filmovej adaptácie.

Macbeth je obávaný škótsky bojovník, ktorý sa nebojí zúrivých bojov. Raz si vypočuje veštbu, že sa stane ďalším kráľom a uverí jej. Netuší však, akú veľkú cenu bude musieť zaplatiť. Jeho cestu bude dláždiť smrť a úlohy, ktoré ho nakoniec pohltia a spolu s ním aj jeho ctižiadostivú manželku.

Hlavnú úlohu stvárni Michael Fassbender, ktorý sa za posledné roky dostáva na výslnie. Určite si ho pamätáte ako Magneta z najnovších X-Menov. Ako jeho ženu uvidíme herečku Marion Cotillard, ktorá už má na poličke vystavenú sošku Oscara za životopisný film Edith Piaf.

Michael Fassbender Zdroj: youtube.com

Michael Fassbender Zdroj: youtube.com

Macbetha budú vidieť diváci v anglických kinách 02.10.2015 a bude neprístupný mládeži do 15 rokov. Dátum premiéry u nás zatiaľ nie je stanovený.

Zdroj: youtube.com                                                                                                                                                                      

Snímky: youtube.com 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Peter Mader
Moja Funpage

Peter Mader

Peter sa veľmi rád venuje turistike, fotografovaniu a tvorbe videí.Je filmový a seriálový nadšenec. Jeho záľubou je tiež produkovanie vlastnej hudby. Na portál SMEAKTUAL.sk prispieva fotodokumentáciou svojich výletov či zaujímavosťami zo sveta kinematografie.
Peter Mader
Moja Funpage
Staršie príspevky:
Neuveriteľne jednoduchý trik. Premeňte jedným strihom svoje legíny na štýlový crop top

  Jednoduché veci bývajú vždy tie najlepšie. Predstavujeme vám nápad, ktorý za necelý mesiac videlo vyše 5 miliónov ľudí. Jednoduchým...

Zavrieť