Jennifer Aniston je najkrajšou ženou sveta. Toto je jej recept na úspech

0

 

Najkrajšou ženou na svete sa podľa magazínu People stala krásna Jennifer Aniston. Aktuálne 47-ročná herečka získala tento titul už po druhýkrát.

Seriálová Rachel z kultového sitkomu Priatelia získala toto prvenstvo už v roku 2004, kedy bola ešte manželkou Brada Pitta. Tento rok potvrdila, že je stále krásna a príťažlivá aj vo svojom zrelom veku. Svoju postavu si udržiava každodenným tréningom vo fitness centre a pravidelnou starostlivosťou o svoje telo.

jennifer aniston /Snímka: people/

Jennifer Aniston prebrala titul najkrajšej ženy na svete po Sandre Bullock, ktorá ho získala za rok 2015. Pred ňou sa na tróne magazínu People ocitli známe krásky ako Lupita Nyong´o, Gwyneth Paltrow, Beyonce či Jennifer Lopez.

Snímky: people.com, latimes.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
finalistky_miss_slovensko_2016
O najkrajšej Slovenke rozhodovali novinári. Táto finalistka zvíťazila

  Dvanásť najkrajších žien Slovenska sa postupne pripravuje na finálový večer, ktorý rozhodne o novej kráľovnej krásy. Novinári si vybrali...

Zavrieť