Januárové kino. Filmy, ktoré by ste nemali zmeškať

0
Showing 1 of 5

 

Nový rok je za dverami, a to je ten správny čas pozrieť sa, aké filmy budú v januári v slovenských kinách. Pripravili sme pre vás 5 filmov, o ktorých si myslíme, že budú stáť určite za to.

1. Osem hrozných

NIKOMU SA NEDÁ VERIŤ. VŠETKÝCHTREBA NENÁVIDIEŤ.

Niekoľko rokov po občianskej vojne sa zasneženým kopcami Wyomingu rúti dostavník. Vezie sa v ňom John Ruth (Kurt Russell), lovec ľudí, známy aj ako „Kat“, a Daisy Domergueová (Jennifer Jason Leigh). Jeho čaká odmena, vypísaná na jej hlavu, ju proces a slučka.

Po ceste stretnú dvoch mužov – majora Marquisa Warrena (Samuel L. Jackson), bývalého vojaka, z ktorého sa tiež stal obávaný lovec ľudí, a Chrisa Mannixa (Walton Goggins), južanského odpadlíka, ktorý o sebe tvrdí, že je novým šerifom v meste, kam majú všetci namierené. Keď im silná víchrica zabráni pokračovať v ceste, rozhodnú sa hľadať útočisko v drevenici u Minnie, ktorá je obľúbenou zastávkou dostavníkov.

Vo dverách ich však nevíta majiteľka, ale niekoľko cudzincov, ktorí sa rozhodne netvária prívetivo. Nad horským priesmykom zúri snehová búrka a ôsmi pocestní začínajú tušiť, že do mesta sa nakoniec asi nedostanú…(Forumfilm SK)

Prečo filmu dôverujeme?

Quentin Tarantino je záruka kvality.

V slovenských kinách od 7.01.2016

Zdroj: forumfilm.sk

Snímka: static4.techinsider.io

TIP: Pre prechod na ďalšiu stranu použite tlačidlo NEXT v pravom hornom rohu.

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Peter Mader
Moja Funpage

Peter Mader

Peter sa veľmi rád venuje turistike, fotografovaniu a tvorbe videí.Je filmový a seriálový nadšenec. Jeho záľubou je tiež produkovanie vlastnej hudby. Na portál SMEAKTUAL.sk prispieva fotodokumentáciou svojich výletov či zaujímavosťami zo sveta kinematografie.
Peter Mader
Moja Funpage
Staršie príspevky:
cokoladove bonbony (Snímka: SmeAktual.sk)
Rýchly recept na Silvestra. Túto sladkosť máte hotovú do pár minút

  Pokiaľ ste už zjedli všetky vianočné koláčiky a nemáte čo ponúknuť hosťom po Silvestrovskej večeri, prinášame vám rýchly a...

Zavrieť