Ivan Kandráč zahviezdil v novej speváckej šou. Vypočujte si jeho ďalší hit

0

 

Nová spevácka šou nesie názov Poď s nami TALENT. Pred odvysielaním castingových kôl však ponúkla ochutnávku. Nestačí, že tento spevák skomolí každú pesničku, teraz si vybral tú najkomplikovanejšiu. Pozrite sa, ako talentovaný Ivan Kandráč zaspieval známu pesničku od Polemicu, Komplikovaná. 

Pesničku Komplikovaná môžeme považovať za jednu z tých pesničiek, ktorá nemá jednoduchý text. Aj napriek tomu ju mnohí z nás poznajú od slova do slova. Nebol by to však Ivan Kandráč, keby neponúkol niečo viac.

Pýtate sa, ako to mohlo dopadnúť? No predsa úplne novou, zábavnou verziou, ktorá vám vyčaruje úsmev.

Spevák pridal aj pár tanečných kreácií a budete sa čudovať, jednu vetu trafil presne podľa predlohy. Samozrejme nechýbajú ani titulky.

A zaspievajme si s Ivanom: „Habado puntjen tute zakúrovaná.“

Zdroj: youtube.com

Snímky: reprofoto youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Apple MacBool (snímka:Apple)
Revolučný kábel je zatiaľ trestom. Takto nám zmení život

  Už nikdy nebudete rozmýšľať, ktorou stranou otočiť USB či ako pripojiť telefón. Všetko bude fungovať na prvýkrát. A okrem...

Zavrieť