Internet ničí naše životy, ale aj pomáha. Pozrite sa, ako

0

 

Každý deň prežívate svoje mikromomenty, z ktorých sa skladá náš život. Možno si to ani neuvedomujeme, ale Google je (žiaľ) niekedy jediný, kto nám vie vždy podať pomocnú ruku. Doslova v akomkoľvek okamihu. Pozrite si, ako.

Spoločnosť, ktorá zmenila celý svet. Už naša generácia je úzko spätá s touto službou. Predstavili ste si niekedy, aké to bude pre ďalších? Na internete je už teraz doslova všetko a Google vám to pomáha nájsť a vytriediť. Skúsenosti a zručnosti sa nebudú predávať z otca na syna a variť sa naučí každý, kto chce. Stačí si pozrieť návod či recept. Život ľudí a život Google sa za 20 rokov doslova prepojili a žijú v symbióze.

Technológie nám skrátka úplne zmenili život.

Zdroj: thinkwithgoogle.com

Snímky: thinkwithgoogle.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Obrovský výbuch sopky v Čile bolo vidieť z vesmíru

  Americký Národný úrad pre letectvo a vesmír (NASA) zverejnil fotky družíc, ktoré zachytili nedávny výbuch Čilskej sopky Calbuco. Pozrite si...

Zavrieť