Ilustrácie, ktoré vám dokážu, že svet sa zmenil. K horšiemu

0
Showing 1 of 3

 

Svet sa stáva čoraz častejšie čudnejším a ťažším miestom pre život. Pozrite si obrázky, ktoré vystihujú dôvod, prečo je tomu tak. 

Ak ste kedysi pracovali osem hodín päťkrát do týždňa, dnes musíte kvôli internetu, počítačom či telefónom pracovať niekedy aj 24/7. Je to výhoda pre vás či pre vášho zamestnávateľa. Doma máte pravdepodobne televíziu, ktorá je čoraz väčšia a širšia. Prečo ale rastiete a priberáte s ňou aj vy?

Svet, v ktorom žijeme, ponúka čoraz viac možností existovať online a o to menej žijeme aktívne. Určite to poznáte, namiesto rozprávania všetci okolo vás pozerajú do svojich telefónov. Všetko je len v nás.

Filozofia prešla evolúciou 

Na obrázku je veta a jej vývoj. Čo znamená byť dobrou osobou? Čo znamená byť? Čo to znamená? Čo „to“ znamená? Čo to? Čo?

Úpadok filozofie Zdroj: boredpanda.com

Úpadok filozofie Zdroj: boredpanda.com

Ani dovolenky nezostali nezmenené

Kedysi vás vždy fotil niekto, dnes si ľudia vystačia sami. Navyše miesto oddychu na dovolenke môžete vidieť ľudí, ktorí tvrdo pracujú na svojej novej profilovej fotke.

Pred príchodom smartfónu a po Zdroj: imgur.com

Pred príchodom smartfónu a po Zdroj: imgur.com

Obrazovky sú tenšie, no ľudia sú širší

Po rokoch vývoja sa popri televízii vyvíjal aj samotný človek. Škoda, že aj týmto smerom.

Televízia vs Ľudia Zdroj: boredpanda.com

Televízia vs ľudia Zdroj: boredpanda.com

TIP: pre prechod na ďalšiu stranu použite tlačidlo NEXT v pravom hornom rohu. 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Toto sa vám stane, ak odparkujete auto na miesto pre invalidov

  Hanba je niekedy lepšia ako akákoľvek pokuta. Tento mladík si nabudúce určite rozmyslí, či zaparkuje na mieste vyhradenom pre...

Zavrieť