Hra vášho detstva ožíva. Doom prichádza s krvavým trailerom

0

 

Kto z nás by si nepamätal kultovú hernú klasiku, akou bol Doom. Štúdio Bethesda predstavilo na tohtoročnej hernej konferencii E3 v Los Angeles jeho štvrté pokračovanie.

Z ukážok je jasné, že nový Doom sa bude viac podobať prvým dvom, než tomu poslednému. Samozrejmosťou je temné prostredie, ničivé zbrane a monštrá, ktoré sa na hráča budú valiť v nekonečných zástupoch. Hra prinesie nový idTech 6 engine, ktorý umožňuje ničenie nepriateľov rôznymi brutálnymi spôsobmi, ako ste si mohli všimnúť v traileri. Nemal by chýbať ani editor, ktorý umožňuje rýchle vytváranie vlastných máp.

Príbeh hry je, samozrejme, jednoduchý. Výskumné zariadenie UAC napadnú armády démonov a hráč je jediný, kto sa im môže postaviť, takže pôjde o priamočiaru akciu. Bude nám to pri tejto hre vadiť? To sa dozvieme začiatkom roka 2016.

Zdroj: youtube.com, bethsoft.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Peter Mader
Moja Funpage

Peter Mader

Peter sa veľmi rád venuje turistike, fotografovaniu a tvorbe videí.Je filmový a seriálový nadšenec. Jeho záľubou je tiež produkovanie vlastnej hudby. Na portál SMEAKTUAL.sk prispieva fotodokumentáciou svojich výletov či zaujímavosťami zo sveta kinematografie.
Peter Mader
Moja Funpage
Staršie príspevky:
Šikovný medveď prekvapil turistov. Ukážkovo chytil svoju vyslúženú odmenu

  Zvieratá vedia za odmenu spraviť asi čokoľvek. Tento medveď si svoju odmenu vyslúžil kývaním. Ukázal však niečo, čo aktéri...

Zavrieť