Hra roka prichádza s novým pokračovaním. Pozrite sa, čo prinesie

0

 

Pamätáte si na herné hity, ako boli Fallout 3 či Elder Scrolls V: Skyrim? Oceňované herné štúdio Bethesda prichádza s prvými ukážkami na Fallout 4 a sľubuje novú generáciu hrania, v otvorenom svete.

Je to prvý titul štúdia od vydania fenoménu Skyrim v roku 2011 a hráči si ho budú môcť zahrať na platformách Xbox One, PS4 a PC. Režisér hry Todd Howard sa k nej vyjadril takto: “Vieme, čo to znamená hra pre každého, čas a technológie nám umožnili byť ambicióznejší, než inokedy. Nikdy sme neboli viac nadšení hrou a nemôžeme sa dočkať, kým sa o to so všetkými podelíme.”

Oficiálny dátum vydania zatiaľ nepoznáme, ale dúfame, že štúdio nesklame a prinesie nám ďalšiu hru, ktorá si titul Game of the Year zaslúži.

Zdroj: cosmicbooknews.com, youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Peter Mader
Moja Funpage

Peter Mader

Peter sa veľmi rád venuje turistike, fotografovaniu a tvorbe videí.Je filmový a seriálový nadšenec. Jeho záľubou je tiež produkovanie vlastnej hudby. Na portál SMEAKTUAL.sk prispieva fotodokumentáciou svojich výletov či zaujímavosťami zo sveta kinematografie.
Peter Mader
Moja Funpage
Staršie príspevky:
7 fungujúcich rád, ako podporiť svoje zdravie. Počas pracovného dňa

  Ak pracujete v kancelárskom prostredí, určite viete, že celodenné sedenie vám veľmi škodí. Prečítajte si sedem jednoduchých rád, ktoré efektívne...

Zavrieť