Deň matiek – Hľadáte najlepší darček? Poradíme vám, čo vybrať

0

 

Každý chce pre svoju mamu v tento špeciálny deň len to najlepšie. Prezradíme vám, aké sú trendy v darčekoch ku Dňu matiek. 

Nezabudnite, Deň matiek sa oslavuje už 10. mája.

Minulý rok sa výraz „najlepší darček ku Dňu matiek“ začal vyhľadávať na Google začiatkom mája, pričom sa podieľalo 40 percentami na všetkých vyhľadávaniach. Mamičky sa však môžu na tento rok tešiť o čosi viac. Tento rok sa výraz spojený so sviatkom všetkých mamičiek začal hľadať už v apríli a momentálne má 58-percentné zastúpenie spomedzi vyhľadávaní na Google.

Kvety strácajú popularitu

Darovanie kvetov na Deň matiek je klasikou, ktorou nikdy nič nepokazíte. No na vzostupe je napríklad darčekový ovocný kôš či iné balíčky, plné sladkých dobrôt pre vašu maminku.

Kvety už nie sú najlepší darček Zdroj: thinkwithgoogle.com

Kvety už nie sú najlepší darček Zdroj: thinkwithgoogle.com

Radšej zážitok ako vecný dar

Vyhľadávanie darčeka na tento sviatok sa začína viac a viac špecializovať na zážitkové poukazy či darčekové kupóny. Mladé mamičky často očakávajú od tohto dňa, že budú mať čas na relax, masáže či kozmetiku. Mamičky starších ročníkov zase uvítajú aperitív, dobrý obed pripravený príbuznými a pohodovo strávené chvíle v kruhu svojich najbližších.

Mladšie vs staršie Zdroj: thinkwithgoogle.com

Mladšie vs staršie Zdroj: thinkwithgoogle.com

Fakty o vyhľadávaní a trendoch však nič nemenia na tom, že tento deň by mala byť každá mamička oslavovaná o niečo viac, ako vo všedné dni. Doprajte im a dajte im tak najavo, že sú to, čo máte na svete najradšej.

Zdroj: thinkwithgoogle.com

Snímky: reprofoto thinkwithgoogle.com, majkaidete.mk

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
Rusko vojenská prehliada (gettyimages.com)
Rusko dnes ukázalo svoje tajné zbrane. Počas vojenskej prehliadky

  Na oslavách 9. mája v Moskve ukázal Putin svetový tank s robotickou vežou, ale tiež systém schopný ničiť protinukleárne...

Zavrieť