Google naznačuje, že zruší Gmail. Vymení ho

0
Až 900 miliónov ľudí pravdepodobne príde o svoj Gmail. Google začal dáta presmerovávať na novú službu. 
Neznáma služba začala ako populárna aplikácia a nakoniec zrejme preberie kontrolu nad celým Gmailom. Google totiž začal mnohým používateľom ponúkať premiestniť svoje dáta do novej služby, ktorá funguje pod názvom Inbox. Teda funguje pod rovnakým názvom ako aplikácia, ktorú Google prevádzkuje pre mobilné telefóny.
Inbox je inteligentnou schránkou, ktorá dokáže lepšie triediť poštu, ale najmä efektívnejšie s ňou pracovať. Inovuje to, čo vie Gmail a prevádza do lepšej podoby. Napríklad vyťahuje údaje o stretnutiach a môže ich dávať automaticky do kalendára či sleduje vaše letenky alebo pripomína veci, ktoré by ste nemali zabudnúť.
Podľa svetových médií sa odhaduje, že Google začne postupne premiestňovať používateľov do novej služby v prvých mesiacoch roka 2016.
Nemusíte sa báť zmeny vašej adresy. Tá zostane rovnaká, len možnosti práce s poštou by sa mali dostať na novú úroveň. A samozrejme, zmení sa názov. Z Gmailu najpravdepodobnejšie na spomínaný Inbox. Ak si ho chcete (síce v obmedzenej forme) vyskúšať, navštívte adresu – inbox.google.com.
Inbox si rovnako môžete stále stiahnuť do svojich mobilných telefónov. Pre iOS odkaz TU a Android TU.

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
Lekár ukázal neuveriteľný trik. Takto utíšite každé plačúce bábätko za pár sekúnd

  Neuveriteľný video návod! Tento trik má len štyri jednoduché kroky. Aj napriek jednoduchosti takto dokáže utíšiť batoľa aj absolútny...

Zavrieť