Fitness nie je ľahký šport. Učte sa od profesionálov

1

 

Hovorme skôr o životnom štýle, než o športe. Najvzácnejšie sú rady, ktoré vám pomôžu nerobiť zbytočné chyby, ktoré stoja energiu, peniaze a čas. Zamerajte sa na profesionálov a počúvajte ich rady. 

Snažíte sa racionálne stravovať a robíte niečo prospešné s vašim telom. Okrem našich zdravých receptov vám prinášame aj kus motivácie a rád, ktoré vám pomôžu k vášmu osobnému cieľu.

Nerobte zbytočné chyby a napredujte rýchlejšie  

Ľudí je naozaj veľa a spoľahnite sa na to, že niekomu pred vami sa podarilo už urobiť chybu, ktorá na vás možno čaká. Pokiaľ nie ste veštica, určite nevidíte do budúcnosti. Jediné, ako sa chybám vyhnúť, je teda štúdium. A kto môže byť lepší učiteľ ako profesionál, ktorý si túto cestu už prešiel?

Nájdite si učiteľa

Semináre, školenia či motivácia. Toto všetko vám pomôže robiť pokroky. Napojte sa na projekt ŽI SVOJ SEN, ktorý je systematický a napreduje každým dňom. Za projektom stojí Ladislav Jankovič, úspešný tréner, ktorého môžete poznať pod menom Jankowitch.

Spolupracuje s mnohými športovcami. Mená ako Timea Trajteľová, Milan Obořil, Jiří Tkadlčík či Nikola Weiterová pre neho nie sú neznáme. Cestu, na ktorú sa možno chystáte, úspešne prešiel a rozdáva cenné rady, ktoré za svoju kariéru nazbieral. S doplnkami stravy a špecializovanou výživou má 25-ročné skúsenosti a veľmi rád poradí každému.

Stačí, ak použijete tento výraz #ZISVOJSEN alebo navštívite novú stránku Fitness Market, aby ste sa dozvedeli viac.

Zistite, ako na tom ste

Sám Jankowitch ponúka veľmi široké portfólio svojich profesionálnych služieb. Či už ste precitlivelí na nejaké potraviny, cvičíte a neviete si rady, ako to robiť správne, neviete, ako sa racionálne stravovať, hľadáte správne suplementy či napríklad nedokážete otehotnieť?

Seminár zo série BUĎ FIT TOUR 2015 Zdroj: facebook.com/jankowitch

Seminár zo série BUĎ FIT TOUR 2015 Zdroj: facebook.com/jankowitch

Tento tréner vás jednoducho dokáže pripraviť, pomocť vám, poskytnúť kompletnú analýzu či poradiť, aby ste sa stali lepším a zdravším. Zapamätajte si, výsledky rozhodujú.

Zdroj: www.fitness.market, jankowitch.com

Snímky: reprofoto youtube.com, youtube.com, jankowitch.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
iPhone 6 Plus, (snímka: PCadvisor.com)
Ako okamžite zrýchlite svoj iPhone? Jednoduchým trikom

  Ani telefón od Apple nie je bezchybný a môže sa občas spomaliť.  Jednoduchý trik, ako vyriešiť náhle spomalenie iPhonu...

Zavrieť