Jeremy Clarkson sa v poslednej časti Top Gear ani nerozlúčil. Pozrite sa, kto ho nahradil

1

 

Posledný diel 22. série známeho Top Gear bol očakávaný každým fanúšikom, hlavne kvôli zlým správam, že jeden z trojice moderátorov opúšťa šou. Jeremy Clarkson vo finále nedostal ani priestor na dôstojnú rozlúčku. Nahradila ho socha slona, ktorá ho mala parodovať. Uzatvára sa dlhá éra najlepšej relácie televízie BBC.

Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond. Tri známe mená, bez ktorých by motoristická relácia Top Gear nebola to, čím bola. Posledný diel série bol odvysielaný a vieme ako vyzeral. Clarkson, bohužiaľ, neúčinkoval až do konca, čo nepoteší ani jedného fanúšika.

Zabalili dlhú éru

Finále nebolo ničím špeciálnym. Nechýbala deštrukcia, ani zábava. Hlavné očakávanie, ktoré posledný diel splnil, bolo definitívne potvrdenie odchodu Jeremyho. Vo finále sa testovalo využitie starších, lacných terénnych áut. Svoj priestor dostali klasické športové kabriolety. Obľúbený a tajomný Stig v tomto dieli dostal však voľno.

Galéria:

Tu je pár záberov, ktoré dávajú jasne vedieť, že vo finále nechýba deštrukcia, bahno, dobré autá a zábava.

Nahradil ho slon

Jeremy už nedostal šancu ani dohrať do konca celej finálovej série. Pre tento prípad si tvorcovia požičali sochu slona, ktorá ho mala symbolizovať. Veď Jeremy tiež nebol najmenší, že? Často si z neho týmto spôsobom James a Hammond uťahovali.

Spomeňte si napríklad na diel, v ktorom Jeremy testoval malé, trojkolesové autíčko, s ktorým sa mu podarilo dostať aj do výťahu, ktorý ho vyviezol priamo do redakcie Top Gear. Zábava, ktorú už ale neuvidíte.

Slon sa volal tiež Jeremy Zdroj: twitter.com @DC_F1

Slon sa volal tiež Jeremy Zdroj: twitter.com @DC_F1

Aká bude ďalšia séria? 

Ako náhradu za Jeremyho Clarksona BBC vybrala známeho Chrisa Evansa, ktorý už podpísal troj ročnú dohodu. Na jeho meno však fanúšikovania vzniesli tony nepekných poznámok. Očakáva sa však, že James May a Richard Hammond odmietnu ponuku televízie BBC.

Nie je Chris Evans ako Chris Evans Zdroj: twitcelebgossip.com

Nie je Chris Evans ako Chris Evans Zdroj: twitcelebgossip.com

Za natočenie ďalších dielov by totižto dostali ponúknutých 4,6 milióna libier. Predpokladá sa, že všetci spolu v starej zostave rozbehnú nový projekt pre inú televíziu. Ku Chrisovi Evansovi tak budú musieť tvorcovia tejto šou vybrať nových moderátorov. Neostáva nič iné, ako povzdychnúť nad koncom Top Gear a tešiť sa na novú šou, ktorú títo traja vymyslia.

Zdroj: topgear.com

Snímky: topgear.com, twitter.com @DC_F1, reprofoto youtube.com

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail
Oliver Duffek

Oliver Duffek

Spoluzakladateľ portálu SmeAktual.sk. Sleduje nové trendy, technológie či dianie v odvetví automobilov a motocyklov. Sem-tam zablúdi aj do zdravej výživy, sveta fitness či módnych vychytávok.Väčšinu svojho času venuje tejto práci, ktorá ho zároveň napĺňa.
Oliver Duffek
Staršie príspevky:
macbeth
Klasická Shakespearová dráma ožíva. Nebude chýbať filmová elita

  Pamätáte si na príbeh o neohrozenom bojovníkovi, ktorého zrazia na kolená vlastné ambície a túžba po moci? Jedna z...

Zavrieť