Film, ktorý ukazuje teroristický útok na Paríž. Jeho premiéru zrušili

0

 

Premiéra francúzskeho filmu Made in France musela byť preložená kvôli teroristickému útoku na Paríž, ktorý sa odohral v piatok. Pritom samotný film akoby predpovedal, čo sa v metropole Francúzska v skutočnosti aj stalo. 

Už po druhýkrát sa presunula premiéra francúzskeho filmu Made in France, ktorý opisuje prípravu atentátu islamských radikálov. Premiéra snímku v kinách sa mala konať už v stredu, no po tragických udalostiach vo Francúzsku sa zrušila. Čo je však desivé, je samotný príbeh filmu, ktorý akoby predpovedá teroristický útok v Paríži.

Plagát k filmu Made in France

Plagát k filmu Made in France

Dej rozpráva o francúzskom moslimskom novinárovi, ktorý sa má infiltrovať medzi džihádistov, ktorí plánujú útok na hlavné mesto Francúzska. Film z dielne režiséra Nicholasa Boukhriefa musel svoju premiéru zrušiť už v januári po útoku na satirický časopis Charlie Hebdo. Kvôli momentálnej situácii sa tiež začali odstraňovať plagáty filmu, ktoré zobrazujú samopal na siluete Eiffelovej veže.

Trailer na film Made in France:

Zdroj: news.com

Snímky: youtube.com, news.com

 

Facebook
Twitter
Google+0
Linkedin0
E-Mail

Veronika Polanská

Na SmeAktual.sk sa venuje módnym trendom či dobrému jedlu. Veľmi rada cestuje a spoznáva nové zákutia sveta. Zameriava sa na témy v oblasti zlepšovania kvality života. Zdravá výživa, šikovné recepty či vecné rady sú pre Veroniku záľubou.
Staršie príspevky:
Jean Jullien dielo (snímka: jeanjullien.com)
Nakreslil symbol po útoku na Paríž. Mladý umelec dokonale vystihuje súčasnú dobu

  Za tvorbou symbolu mieru po teroristickom útoku v Paríži stojí francúzsky umelec a grafický dizajnér Jean Jullien. Okrem tohto...

Zavrieť